Anna Wasiak-Zakrzewska Business Directorem w agencji Performics

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Wasiak-Zakrzewska Business Directorem w agencji Performics

Anna Wasiak-Zakrzewska, ostatnio Marketing Manager w sklepie internetowym eMAG.pl, objęła stanowisko Business Directora w agencji marketingu efektywnościowego Performics.

Anna Wasiak – Zakrzewska dołączyła do zespołu Performics i jako jeden z Business Directorów będzie zarządzać relacjami z wybranymi klientami agencji, odpowiadać za najwyższą jakość strategii oraz prowadzić zintegrowane projekty, obejmujące wszystkie kluczowe działania i narzędzia marketingu efektywnościowego oparte na zaawansowanej analityce oraz najnowszych technologiach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Wasiak – Zakrzewska rozpoczęła karierę w branży marketingowej piętnaście lat temu. W tym czasie rozwijała swoje kompetencje zarówno po stronie agencji jak i marketera. Przez ostatnie trzy lata pracowała w branży eTail jako Marketing Manager dla eMAG.pl (dawniej Agito.pl). Odpowiadała za tworzenie i realizację strategii marketingowej firmy oraz efektywność działań promocyjnych zarówno w kanałach online jak i offline. Rozwijała współpracę w obszarze marketingu z kluczowymi partnerami biznesowymi w celu maksymalizacji efektywności działań marketingowych.

Wcześniej, jako Client Service Director w K2 Media, odpowiadała za obsługę i optymalizację aktywności marketingowej kluczowych klientów w kanale online – planowanie i optymalizację działań z zakresu SEO, SEM, performance marketing, Social Media, Digital TV. Współpracowała z klientami z branży finansowej, farmaceutycznej oraz usługowej.

Anna Wasiak – Zakrzewska jest absolwentką Zarządzania na Uczelni Łazarskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij