Lubella i fetowanie lata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lubella i fetowanie lata

Jak celebrować lato? Najlepiej – korzystając z jego uroków i przygotowując pyszne potrawy ze świeżych składników. Makaronowa propozycja Lubelli zaprezentowana w najnowszym spocie to kwintesencja lata na talerzu – urzeka kolorami, smakiem i aromatem.

Latem szczególnie doceniamy walory sezonowych produktów. Czekamy na nie cały rok, warto więc cieszyć się nimi w pełni i maksymalnie urozmaicać nawet proste posiłki. Kontynuując swoją kampanię „Lubella i 1000 pomysłów” marka postanowiła zachęcić konsumentów do świętowania smakowitego lata. W kolejnej reklamie tegorocznej kampanii Lubella przedstawia idealny pomysł na lekką i prostą, a zarazem oryginalną sałatkę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak sprawić, by nasz makaron miał piękny, różowy kolor? Patent Lubelli to ugotowanie go w barszczu na bazie koncentratu Krakus – pysznie i efektownie! W takiej wersji stanowi on unikalną bazę do każdej sałatki. Dodając do niego zielony bób, ser feta i wyraziste przyprawy, szybko wyczarujemy na talerzu danie godne każdej letniej imprezy. Makaron w różowej wersji i świeże dodatki robią wrażenie!

Jak jeszcze możemy kulinarnie celebrować lato, dowiemy się zaglądając na stronnie. Lubella niezmiennie inspiruje konsumentów również poprzez kanały social media, dlatego warto zajrzeć na Facebook i Instagram.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij