BKS Profi Credit Bielsko-Biała wywalczył stabilną przyszłość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BKS Profi Credit Bielsko-Biała wywalczył stabilną przyszłość

Bielskie siatkarki mają w nowym sezonie zapewnionego sponsora tytularnego. Profi Credit, jedna z największych w Polsce firm pożyczkowych zdecydowała się na kontynuację współpracy z klubem. Kontrakt został zawarty na sezon 2017/2018.

Bialski Klub Sportowy i Profi Credit współpracują ze sobą od stycznia 2016 r. Jej najbardziej widocznym elementem jest oczywiście umieszczenie sponsora w nazwie klubu. Logo Profi Credit jest też wyeksponowane między innymi w hali, na parkiecie, na strojach zawodniczek, stronie klubu, w spotach reklamowych i biletach, karnetach, programach. Jednocześnie klub oferuje sponsorowi obecność w świadczeniach typu hospitality, czy wybranych wydarzeniach, których jest organizatorem. Wartość zaangażowania finansowego Profi Credit utrzymuje się na stałym stabilnym poziomie, umożliwiając klubowi dalszy rozwój.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Nasza polityka sponsoringowa koncentruje się na wspieraniu ważnych lokalnie inicjatyw – mówi Sławomir Pawlik, dyrektor wykonawczy w Profi Credit. – Tak się szczęśliwie złożyło, że w Bielsku-Białej mamy ekstraligowy klub, grający w Orlen Lidze. Współpraca z zawodniczkami sprawia, że nasze logo trafia do kilkudziesięciu tysięcy fanów siatkówki w wielu halach w Polsce. Do tego trzeba dodać widzów transmisji telewizyjnych. Poza tym klub angażuje się już poza boiskiem w fantastyczne przedsięwzięcia i projekty, które są bliskie także Profi Credit. Wspólnie realizujemy kolejną edycję „Bezpiecznie z Profi Credit”. Naszym nowym wspólnym projektem będzie „Siatkarska Akademia”.

Po niedawno zakończonej I edycji akcji edukacyjnej „Bezpiecznie z Profi Credit” obydwaj partnerzy planują rozwinąć ją na kolejne regiony. Jednocześnie dostrzegają potencjał w mikrodziałaniach sportowych w szkołach. W tym sezonie uruchomią całkiem nowy projekt „Siatkarska Akademia”. Będzie on adresowany do uczniów szkół podstawowych z Bielska-Białej i okolic. Celem projektu jest aktywizacja i promocja sportu wśród dzieci, co w przyszłości ma się przełożyć na poprawę ich kondycji fizycznej i zdrowia. Profi Credit jest sponsorem głównym przedsięwzięcia.

- Gdy rozważaliśmy decyzję o rozwoju współpracy, przekonała nas wizja władz klubu. Po drugiej stronie spotkaliśmy partnera, który planuje rozwój, myśli biznesowo, realnie ocenia sytuację – podkreśla Sławomir Pawlik – Jednocześnie ma pomysł, jak zaangażować i zintegrować wokół pozytywnych emocji lokalną społeczność. Ta idea jest dla nas może nawet ważniejsza niż sportowe trofea, bo daje trwalsze efekty. Chcemy brać w tym udział i mamy pierwsze sukcesy.

Stabilny sponsor tytularny to nie jedyna zdobycz klubu. Tuż przed sezonem BKS Profi Credit Bielsko-Biała zawarł trzyletni kontrakt z norweskim szkoleniowcem Tore Aleksandersenem. Na nowo został ustalony skład drużyny, który łączy to co najlepsze - doświadczenie z młodzieńczym zapałem.

- Nasz plan trzyletni zakłada postęp wynikowy co roku – zdradza Andrzej Pyć, prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A. – W każdym sezonie chcemy być coraz lepsi. W obecnym mierzymy w pierwszą „szóstkę” Orlen Ligi, w kolejnym chcielibyśmy walczyć o medal, a za 3 lata znaleźć się w finale Mistrzostw Polski.

Współpraca Profi Credit i BKS rozpoczęła się od zwykłego sponsoringu, który przeobraził się we wspierające zaangażowanie sponsora tytularnego. Instytucja finansowa wielokrotnie podkreślała, że ten obszar swojej działalności traktuje bardzo odpowiedzialnie, długoterminowo i aktywnie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij