The Digitals (grupa S/F) poprowadzi komunikację 13 centrów handlowych dla Atrium Poland Real Estate Management

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The Digitals (grupa S/F) poprowadzi komunikację 13 centrów handlowych dla Atrium Poland Real Estate Management

Agencja The Digitals wygrała przetarg na kompleksową realizację komunikacji w mediach społecznościowych Atrium Poland Real Estate Management. W ramach współpracy agencja będzie odpowiedzialna za stworzenie strategii, dedykowanego contentu i obsługę 13 cen-trów handlowych w Polsce.

Działania prowadzone będą na facebooku, instagramie oraz oraz na specjalnie przygotowanym blogu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W portfolio agencji w zakresie pełnej obsługi Social Media znajdują się tacy klienci jak: So-raya, Warka, Hyundai, Tartare, czy Pekao S.A.

The Digitals jest częścią grupy S/F, w skład której oprócz The Digitals wchodzą agencja fullse-rvice Scholz & Friends Warszawa i agencja aktywacyjno-eventowa EMLAB. 

Atrium Poland Real Estate Management należy do Grupy Atrium, jednego z wiodących wła-ścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 522 200 mkw., w tym dziewięć kluczowych obiektów: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin, Focus Bydgoszcz, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku. Atrium konsekwentnie poszerza ofertę gastronomiczną, rekreacyjną i rozrywkową oraz podnosi standard wnętrz, jakość, przystępność i atrakcyjność przestrzeni publicznej w swoich obiektach. Skupia się również na starannym tworzeniu optymalnego dla gości centrów miksu najemców, jak również wspiera kreatywne koncepty handlowe, oferując klientom nowe doświadczenia zakupowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij