Strefarodzinnejzabawy.pl w RWD od Tribal DDB dla Algidy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Strefarodzinnejzabawy.pl w RWD od Tribal DDB dla Algidy

Pod koniec kwietnia Tribal DDB Warszawa uruchomił nowy serwis internetowy dla Algidy Śmietankowej – jednej z głównych marek lodowych na polskim rynku.

Serwis "Strefa Rodzinnej Zabawy" (www.strefarodzinnejzabawy).  zawiera przepisy na desery lodowe oraz gry i zabawy dla całej rodziny (w domu i na świeżym powietrzu, ruchowe i plastyczne, dla najmłodszych i dla starszych dzieci, na urodziny i na deszczową pogodę). Poza pomysłami na aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie serwis dostarcza również wartościowych porad z zakresu zdrowia i rozwoju dzieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Dzięki wykorzystaniu technologii Responsive Web Design można go przeglądać nie tylko na komputerach o różnych rozdzielczościach ekranu, ale także na urządzeniach mobilnych. Ta sama treść jest dostępna na niezliczonej ilości tabletów i smartfonów.

Niemal równocześnie ze startem nowego serwisu Tribal DDB Warszawa uruchomił aplikację konkursową „Mały Kuchmistrz”, która ma wyłonić mistrzów deserów lodowych. Zadaniem uczestników jest przyrządzenie kreatywnego deseru z lodów Algida i przesłanie jego zdjęcia. Autorzy 30 najwyżej ocenionych unikalnych deserów otrzymają nagrody, a trzech zwycięskich kuchmistrzów weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i trafi na billboardy.

W ramach współpracy z działem Brand Development CEE Unilever dla Algidy Śmietankowej agencja uruchomiła również rumuński odpowiednik polskiego serwisu- uruchomiła również rumuński odpowiednik polskiego serwisu – www.distractieinfamilie.ro dla Big Milk Trio. W najbliższych tygodniach ruszą kolejne serwisy dla Czech i Słowacji, a na początku maja – nowy serwis dla Big Milk na rynku polskim, rumuńskim, czeskim i słowackim. Serwisy staną się podstawową osią komunikacji marek lodowych z portfolio Unilevera, a towarzyszyć im będzie komunikacja digitalowa obejmująca wiele innych kanałów.

Tribal DDB Warszawa współpracuje z Brand Development Unilever CEE już od połowy 2011 r., w ramach szeroko zakrojonej współpracy DDB Warszawa z Unileverem. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij