Kampania reklamowa „Diagnozy” TVN przygotowana przez OS3

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania reklamowa „Diagnozy” TVN przygotowana przez OS3

Agencja OS3 jest odpowiedzialna za opracowanie kampanii reklamowej obejmującej ATL, BTL i digital, promującej nowy serial TVN „Diagnoza”.

W ramach współpracy z TVN, przy promocji serialu „Diagnoza”, agencja OS3 stworzyła key visual. Koncept kreacji reklamowej zostanie wykorzystany na nośnikach outdoorowych, w prasie i internecie. Dodatkowym wsparciem kampanii będą spoty radiowe. Działania reklamowe zaplanowano na sierpień i wrzesień. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja OS3 wygrała przetarg na kompleksową obsługę marek, usług i podmiotów wchodzących w skład Grupy TVN w 2016 roku. Współpraca firm przy promocji nowego serialu „Diagnoza” jest jednym z wielu wspólnie realizowanych projektów.

„Diagnoza” to nowy serial medyczno-kryminalny w jesiennej ramówce TVN. Produkcja opowiada o kobiecie, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Życie głównej bohaterki to teraz czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy, na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie pacjentów w śląskim szpitalu. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka, autorka takich hitów jak: „Druga Szansa”, „Niania” czy „Kasia i Tomek”. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwają Xawery Żuławski („Druga Szansa”, „Prawo Agaty”) i Łukasz Palkowski („Belfer”, „Bogowie”).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij