Cliffside shop - zobaczcie niezwykły sklep, do którego trzeba się wspiąć!

Cliffside shop  - zobaczcie niezwykły sklep, do którego trzeba się wspiąć!

W ramach aktywacji, marka 37.5 postanowiła stworzyć niesamowity sklepik, do którego aby się dostać, należy wspiąć się kilkadziesiąt metrów po skale.

Marka 37.5, zajmująca się produkcją odzieży, w tym tej przeznaczonej dla miłośników wspinaczki górskiej, postanowiła się w nietuzinkowy sposób zareklamować. Stworzony został niezwykły sklep, wiszący kilkadziesiąt metrów nad ziemią na jednej ze skał w kanionie Eldorado w USA. Widok zapiera dech w piersiach, sprawdźcie sami!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cliffside shop otwarty był w sierpniu przez dwa dni, od świtu do zachodu słońca. Przez czas trwania akcji, około 70 osób skorzystało z darmowej odzieży znadjującej się w sklepiku. Dzięki temu mogły one sprawdzić ubrania w sportowych warunkach.

Za realizację akcji odpowiada agencja WorkInProgress.

PS

Z okazji Światowego Dnia Tequili, marka Jose Cuervo postanowiła zaskoczyć mieszkańców Los Angeles i rozstawiła na ulicach fontanny z tequilą. Skorzystać z nich mógł każdy, kto posiadał przy sobie dowód osobisty lub mógł udowodnić, że ma przynajmniej 21 lat. Więcej na temat akcji przeczytacie tu >

PS 2

Także marka Rebook postawiła na niecodzienną akcję. Na ulicy postawiono wyjątkowy fotoradar, który mierzył prędkość przechodniów przebiegających obok - aby otrzymać najnowszy model butów, trzeba było osiągnąć prędkość przynajmniej 17 km/h.

PS 3

Jak najlepiej poprawić swoje osiągi w bieganiu? Rywalizując ze samym sobą. W tym celu Nike stworzył Unlimited Stadium - cyberbieżnię, na której ścigamy się ze swoim odbiciem!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij