Marcin Dabulis w agencji Plej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marcin Dabulis w agencji Plej

Do teamu kreacji eventowej agencji Plej dołączył Marcin Dabulis obejmując stanowisko creative directora. Marcin z branżą eventową związany jest już 17 lat. Przez 14 lat realizował się jako producent, jednak 3 lata temu postanowił skoncentrować się na tym co daje mu najwięcej satysfakcji...

...czyli na kreacji. "Spójne koncepty, scenariusze i nietuzinkowe scenografie podkreślające ideę kreatywną krążące w mojej głowie stają się realne i to jest to, co cieszy mnie najbardziej w tym zawodzie” mówi nowy szef kreacji eventowej Plej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marcin wcześniej współpracował z kilkoma agencjami, ostatnio związany był z MyPlace. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, Canon, PZU czy Banku Zachodniego WBK.

„Marcina cechuje podobna wizja, wartości i podejście do pracy jak cały zespół Plej. Jesteśmy przekonani, że dzięki swoim zdolnościom kreatywnym oraz wiedzy producenckiej Marcin doskonale pokieruje pracami 5 osobowego teamu kreacji eventowej" mówi Anna Ufnal, event production director Plej.

Prywatnie, pełny pozytywnej energii, niepoprawny optymista, który cieszy się życiem. Uwielbia podróżować, skąd przywozi mnóstwo inspiracji, zwłaszcza kulinarnych. Po godzinach sporo czasu spędza w kuchni, a swoją pasją dzieli się na blogu „Kuchnia Singla”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij