InternetBeta 2017 – bądź tam, gdzie rodzi się nowoczesny marketing

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
InternetBeta 2017 – bądź tam, gdzie rodzi się nowoczesny marketing

InternetBeta to konferencja, która już lata temu zyskała miano kultowej. Z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze specjalistów spragnionych wiedzy z pogranicza marketingu i biznesu. Nie inaczej będzie w tym roku.

Po raz kolejny w dniach 13-15 września 2017 podrzeszowska Kielnarowa, gdzie mieści się kampus Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na trzy dni stanie się centrum polskiego marketingu. To właśnie tu w czasie prezentacji i w kuluarowych rozmowach będzie można spotkać najważniejsze postacie tworzące rynek marketingu internetowego. Ponad 450 uczestników, 70 prelegentów, dziesiątki godzin wypełnionych po brzegi skondensowaną wiedzą, hektolitry kawy i setki pomysłów na to, jak rozwijać swoje działania marketingowe – to tylko niektóre z liczb obrazujące skalę tego wyjątkowego wydarzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlaczego warto pojawić się na tegorocznej Becie? - Po pierwsze dlatego, że w jednym czasie, w jednym miejscu można spotkać ludzi, którzy współtworzą internet w Polsce. Po drugie, można poznać tematy, które są aktualne dla każdego środowiska, bo będzie i o marketingu i o inwestowaniu, o rozwoju nowych projektów. Pojawią się także tematy społecznie ważne, wszystko to, o czym ludzie piszą, mówią i robią, ale nigdy w jednym miejscu te idee nie były przedstawione – mówi Mateusz Tułecki, organizator konferencji od dziewięciu lat.

Organizatorzy InternetBeta zawsze dbają o jakość i aktualność przedstawianych prezentacji, dlatego oprócz dziesiątek wysokiej klasy specjalistów z branży marketingu internetowego, na scenie pojawią się również influencerzy. Będą zdradzać szczegóły tego, jak z ich punktu widzenia wygląda współpraca z markami oraz podzielą się swoją wiedzą na temat nowoczesnych mediów.

Wśród siedemdziesięciu prelegentów, którzy pojawią się w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej, są m.in: Maciej Budzich (mediafun), twórcy z YouTube, jak Ajgor Ignacy, Tivolt, AdBuster, Marcin Majzner (CupSell), duet Na Pełnej, Aleksandra Prejs (Netguru), Łukasz Głombicki (Lifetube), Adam Drzewicki (znany z Matura To Bzdura), Filip Połoska (redaktor Noizz.pl dla Millenialsów), osoby z najlepszych agencji marketingowych i PR w Polsce oraz startuperzy.

InternetBeta to również wydarzenie kulturalne. W tym roku kulturalnych uniesień dostarczy zespół Kroki, nominowany do Fryderyków za najlepszy album (elektronika) oraz kolektyw Na Pełnej, który cieszy się rosnącą popularnością wśród użytkowników serwisu YouTube.

Głównymi partnerami tegorocznej edycji konferencji są Synerise, IKEA oraz Daimler.

Podobnie jak w czasie zeszłorocznej konferencji, InternetBeta 2017 została objęta akredytacją DIMAQ, dzięki czemu uczestnicy mogą uzyskać punkty do swojego certyfikatu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij