6 nominacji IPMA dla Optimise

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
6 nominacji IPMA dla Optimise

Optimise, globalna agencja performance marketingu, w Polsce należąca do grupy AdNext, została nominowana w prestiżowym konkursie International Performance Marketing Awards. Agencja została wyróżniona w kategorii najlepsza kampania/strategia z zakresu performance dla firmy...

...Neckermann Podróże na Europę Środkowo-Wschodnią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łącznie Optimise otrzymał aż sześć nominacji we wszystkich regionach, w których działa Spółka (Azja i Pacyfik, Ameryka Łacińska i Europa). Ponadto, Optimise jest się na liście nominowanych do prestiżowego wyróżnienia Best International Affiliate Network.

Performance Marketing Awards to najbardziej prestiżowy i jednocześnie największy międzynarodowy konkurs dla branży performance marketingu. Tegoroczna ceremonia wyłoni najlepsze kampanie z takich regionów jak: USA, Bliski Wschód i Północna Afryka, Azja i Pacyfik, Ameryka Łacińska, Europa Zachodnia i Wschodnia.

W kampanii dla Neckermann Podróże doceniono sposób, w jaki Optimise wykorzystał własną technologię analizy customer journey i modele atrybucji. Pełne wykorzystanie możliwości content i influencer marketingu przełożyło się na duży wzrost sprzedaży biura podróży w stosunku do roku poprzedniego.

Jesteśmy zaszczyceni nominacją. To potwierdza, że opracowana przez nas technologia customer journey i atrybucji reprezentuje najwyższy poziom skutecznie wpływając na zachowania konsumentów. Łącząc technologię z innowacyjnym podejściem do influencer i content marketingu, udało nam się zmaksymalizować sprzedaż i uzyskać bardziej wartościowych konsumentów w ramach dedykowanych budżetów reklamowych – mówi Michał Pachnik, Strategy & Operations Director Optimise Polska.

Ta nominacja potwierdza, że reprezentujemy najwyższy poziom dostarczając klientom produkt, technologię i obsługę światowej klasy - dodaje Michał Pachnik.

Wyniki tegorocznej edycji IPMA będą ogłoszone 23 października w Londynie podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij