Serwisy sportowe Wirtualnej Polski deklasują konkurencję

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Serwisy sportowe Wirtualnej Polski deklasują konkurencję

WP SportoweFakty odnotowały znakomite wyniki w najnowszym badaniu Gemius/PBI i były najchętniej wybieranym serwisem w kategorii Sport*.

- Jestem niezwykle zadowolony, że konsekwentnie budowana marka WP SportoweFakty przekonuje nowych użytkowników. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę opartą na jakościowym dziennikarstwie, starając się dostosować ją zarówno do oddanych fanów mniej popularnych dyscyplin, jak również do kibiców, których interesują tylko mecze reprezentacji Polski – konmentuje Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W sierpniu 2017 roku WP SportoweFakty odwiedziło ponad 6,1 mln użytkowników, o ponad 116 tysięcy więcej, niż serwisy sportowe drugiego w kolejności Grupy Onet - RASP. Pod względem liczby odsłon serwis należący do Wirtualnej Polski wyprzedził konkurenta, aż o 31 milionów (174 mln vs 143 mln).

- Chcemy zbliżyć czytelnika do świata sportu oferując mu zarówno ciekawe rozmowy, ludzkie historie czy reportaże, jak również transmisje na kanałach social media pokazujące zaplecze najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie – tłumaczy Kołodziejczyk. - Coraz większe zaangażowanie i obecność internautów na naszych serwisach powoduje, że pozycja lidera jest uzasadniona, ale też mobilizująca.

WP SportoweFakty są również niepokonane pod względem średniego czasu spędzonego przez użytkownika w serwisie - blisko 57 minut na użytkownika czyli o prawie 15 minut dłużej niż w przypadku rywala.

Wśród kategorii tematycznych pozycja lidera została utrzymana przez Wirtualną Polskę w kategoriach: Biznes, finanse, prawo, Styl życia, Serwisy kobiece, Zdrowie i medycyna, Nowe Technologie, Turystyka, Plotki i życie gwiazd , Dzieci i rodzina, Wyposażenie wnętrz i ogród.

*Badanie Gemius/ PBI, sierpień 2017

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij