Przez życie z radiem - nowa kampania Radia ZET

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przez życie z radiem - nowa kampania Radia ZET

Ruszyła ogólnopolska kampania wizerunkowa Radia ZET, której głównym hasłem jest „siła muzyki”. W 11 największych miastach można zobaczyć billboardy z cytatami bezpośrednio nawiązującymi do spotu telewizyjnego.

Kampania została przygotowana w nowej oprawie graficznej i jest elementem strategii komunikacji rozwoju marki Radia ZET.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kampanii udało się uchwycić coś, co nie jest do końca uchwytne. Tę szczyptę magii i szaleństwa, jaka jest w podróży, podróży przez życie. Jest w niej dużo emocji, jakie towarzyszą nam na co dzień. W tym wszystkim, bez względu na to, gdzie jesteśmy, co robimy i kiedy, zawsze jest miejsce na muzykę. Bo radio to przede wszystkim muzyka, która napędza nas do działania. Porusza nas. Działa kojąco lub dodaje energii. I w tym tkwi jej siła. – MÓWI AGNIESZKA SZOZDA, DYREKTOR MARKETINGU GRUPY EUROZET

W zależności od nastroju i emocji w danej chwili szukamy czegoś, co od razu z nami współgra. Odpowiedniej dla nas muzyki. Radio jest z nami w każdej chwili. I choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, to nawiązujemy z nim relację.

Stworzona przez nas kampania powstała w oparciu o prosty insight. Radio towarzyszy nam w codziennym życiu. Jest naszą ścieżką dźwiękową, która ilustruje zarówno proste czynności, jak i ważne momenty. Muzyka grana w radiu dopada nas przypadkowo. Opierając się na tym prostym przesłaniu stworzyliśmy komunikację, która wyróżnia się na tle spotów emitowanych przez konkurencję, a jednocześnie skupia się wokół roli radia w naszym życiu – DODAJE RADEK DUDZIC, SENIOR COPYWRITER W ISOBAR POLSKA.

Kampania typu 360 stopni objęła nośniki reklamy zewnętrznej w największych polskich miastach; telewizję, w tym stacje ogólnopolskie i kanały tematyczne; sieci kin; a także największe portale informacyjne i internetowe serwisy tematyczne. Kreację spotu przygotowała działająca w ramach Isobar Poland Group agencja Isobar. Jego reżyserem jest Marek Dawid. Za produkcję odpowiadało Dynamo, a zakup mediów – Dom Mediowy Zenith. Spoty telewizyjne Radia ZET pojawią się w ostatnim tygodniu września.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij