TATRA wspiera GOPR i przekazuje dotację na zakup sprzętu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TATRA wspiera GOPR i przekazuje dotację na zakup sprzętu

Jedna z największych akcji konsumenckich na rynku piwa - loteria marki TATRA pozwoliła zebrać dodatkowe środki na wsparcie Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pulę dotacji powiększała każda odebrana przez konsumenta nagroda.

Dzięki zaangażowaniu TATRY i jej konsumentów GOPR otrzymał w tym roku fundusze na zakup sprzętu dla ratowników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

TATRA jest sponsorem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowym już od 2009 r. U źródeł sukcesu tej długoletniej współpracy marki TATRA i niezawodnych ratowników GOPR leżą wspólne wartości, jak szacunek, zaufanie i hart ducha. Wspólna i niezmienna jest też miłość do gór.

Ze środków przekazanych przez TATRĘ zakupiono do tej pory między innymi: ekwipunek dla ratowników, specjalistyczny sprzęt ratowniczy, narciarski sprzęt ski-tourowy oraz środki transportu: samochody terenowo-osobowe, skutery śnieżne i pojazdy 4-kołowe.

– Ratownicy GOPR, to odważni i zdeterminowani ludzie. Od ich siły charakteru i niezawodności zależy bezpieczeństwo w polskich górach. Muszą mieć zaufanie do siebie nawzajem, ale potrzebują też niezawodnego sprzętu i ekwipunku. Tylko wtedy ich praca może być skuteczna – mówi naczelnik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Jacek Dębicki. – Dzięki środkom finansowym, przekazywanym przez TATRĘ, możemy systematycznie uzupełniać nasze wyposażenie, co ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa naszej pracy, a co za tym idzie, dla naszej skuteczności w górach.

TATRA niemal od dekady z dumą wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i jego ratowników. Jest to wyraz szacunku dla umiejętności i hartu ducha odważnych ludzi, których codzienne działania sprawiają, że możemy bezpiecznie zdobywać polskie góry i cieszyć się ich pięknem. Sponsoring GOPR jest dla Tatry ważnym elementem budowania charakteru marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij