Wernisaż Color Wings: Mirrors of Hell & Heaven, Paryż 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wernisaż Color Wings: Mirrors of Hell & Heaven, Paryż 2017

Paryż to miasto kultury i sztuki. Swoiste centrum cywilizacyjnego świata i stolica międzynarodowej sztuki. Przyciąga artystów, a w ślad za nimi ludzi z odległych nawet destynacji.

Nie bez powodu więc polska artystka, Wioletta Karaś wybrała stolicę Francji na organizację swojego kolejnego wernisażu, który jednocześnie będzie odsłoną jej nowej kolekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wernisaż zatytułowany Mirrors of Hell & Heaven odbędzie się 27 października br. w Hilton Paris Opera, jako otwarty event dla wszystkich zainteresowanych. Mottem wystawy i samych obrazów jest wielowymiarowość. Artystka pokazuje z pozoru proste życiowe sytuacje oraz tematy, których głębia dotyka najdalszych zakamarków jestestwa. Jest to często skomplikowana gra ludzkiej świadomości z podświadomością. Zatem wernisaż to swoisty gabinet luster ludzkiego życia i emocji, w którym będzie można dostrzec prawdę i uczucia, na co dzień niewidoczne dla ludzkiego oka.

Wystawa została podzielona na dwie części: mroczną i jasną. Pierwsza część pokazuje ludzi słabych, którzy błądząc, nie mogą odnaleźć się w otaczającym ich świecie. Mimo pragnienia szczęścia wciąż podejmują błędne i negatywne w skutkach decyzje. Życie daje im wiele szans, jednak gdy miarka się przebiera, konsekwencje są bolesne i często nieodwracalne. Z pozoru tacy ludzie są silni, uśmiechnięci, aczkolwiek artystka dostrzega i pokazuje ich rozdarte, smutne i płaczące za nieosiągalnym szczęściem wnętrza. Druga, jasna strona obrazuje kobietę i mężczyznę przepełnionych prawdziwą życiową energią, czyli mocnych i pełnych sił. Są to osoby świadome, które żyją w zgodzie z własną naturą. Szanują przede wszystkim siebie i otaczający ich świat.

Na wystawie będzie można również zobaczyć kombinacje znajdujące się na granicy mrocznej i jasnej strony, czyli ich połączenia: Ciemne z Jasnym, Jasne z Ciemnym; Ciemne z Ciemnym, Jasne z Jasnym. W ten sposób artystka pragnie zadać odbiorcom pytanie: która strona ludzkiego „ja” wygrywa – ciemna czy jasna? Po której stronie stoję? Kim jestem?

Podczas wernisażu na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje: występ baletu Warsaw Balet oraz koncert Nipu i Przyjaciele - blues-rockowego zespołu z Krakowa. Nie ma tu przypadku, gdyż taniec i muzyka to kolejne pasje artystki, które bez wątpienia miały wpływ na jej twórczość i emocje, które można dostrzec w jej obrazach.

Mentorem prac artystki jest Andrew Bartosz – znakomity artysta z Australii.

Program wernisażu:

19.00 otwarcie wernisażu, wellcome drink
20.00 oficjalne przywitanie, prezentacja marki Color Wings, podziękowania dla partnerów i sponsorów
20.30 występ baletu: Warsaw Ballet - część I
21.30 występ baletu: Warsaw Ballet - część II
22.00 koncert zespołu NiPu i Przyjeciele
23.00 zakończenie wernisażu

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i skierowany do wszystkich pasjonatów, nie tylko sztuki ale i życia.

Więcej informacji na stronie.

[AKTUALIZACJA]

Z powodów niezależnych wernisaż odbędzie się w innym terminie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij