III badanie zjawiska spamu w Polsce rozpoczęte!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
III badanie zjawiska spamu w Polsce rozpoczęte!

Fundacja Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej „FORCE” już po raz trzeci organizuje ogólnopolskie badanie zjawiska spamu. Zdecydowaliśmy się objąć to wydarzenie patronatem, gdyż uważamy, że komunikacja elektroniczna powinna się rozwijać – koniecznie w dobrym kierunku!

Celem tego badania jest uzyskanie jak największej liczby informacji na temat spamu oraz jego uciążliwości w codziennym życiu, a także sprawdzenie poziomu świadomości odbiorców wiadomości e-mail w zakresie przeciwdziałania temu zjawisku. Dzięki zebranym za pośrednictwem ankiet elektronicznych odpowiedziom, Fundacja stworzy szczegółowy raport, który zostanie upubliczniony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jakie pytania w niej znajdziecie? Fundacja FORCE pyta m.in. o ilość otrzymywanego przez Polaków spamu, o jego uciążliwość i czasochłonność usuwania ze skrzynki elektronicznej, a także o to, co rozumiemy pod tym pojęciem. Pojawiają się także pytania o instytucje, w których spam można zgłosić, o wiadomości phishingowe, czy o znajomość adresu „abuse”. W ankiecie poruszono także kwestię uciążliwości spamu, z którym Polacy stykają się poza skrzynką e-mail – telefonicznego, w formie SMS, w przeglądarkach internetowych i komunikatorach, takich jak Facebook, Skype itd.

Ankieta znajduje się tutaj.

Zachęcamy do jej wypełnienia wszystkich, którzy mają styczność ze spamem. Natomiast raporty stworzone na podstawie wyników badań z lat poprzednich znajdziecie na www.force.org.pl.

Oprócz nas, swoim patronatem badanie objęli także: SARE, inis, Teletarget, Mr Target, Salelifter, Sprawny.Marketing, Rybnik.com.pl, MarketNews24, Izba Gospodarki Elektronicznej, MamStartup, IT Law Solutions oraz Securio24.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij