DayUp Pearls – perła wśród deserów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DayUp Pearls – perła wśród deserów

DayUp Pearls to pierwszy na rynku deser na bazie śmietanki kokosowej, musów owocowych oraz pereł tapioki w ultra wygodnym opakowaniu typu pouch. DayUp Pearls to produkt naturalnie bezglutenowy, zawiera tylko naturalne składniki, bez żadnych ulepszaczy.

Ten innowacyjny produkt stworzony został w duchu ‘czystej etykiety” tzn. nie zawiera konserwantów, dodanego cukru, ani innych sztucznych dodatków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

DayUp Pearls dzięki procesowi pasteryzacji oraz ultra wygodnemu opakowaniu typu saszetka, nie wymaga chłodzenia i można go zabrać dosłownie wszędzie

Oferta składa się z 3 wariantów smakowych: z musem malinowo jagodowym, z musem morelowym z dodatkiem kakao oraz mango. Wszystkie trzy produkty zawierają śmietankę kokosową (ekstrakt 80%), wiórki kokosowe oraz perły tapioki.

Nowości DayUp Pearls pokażą się na rynku od października 2017r. Będą dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce. Ich rekomendowana cena detaliczna to 3,49 zł za opakowanie 100g.

Marka DayUp #bezściemy to naturalne i zdrowe przekąski na bazie owoców. Do tej pory w sprzedaży jest 5 wariantów smakowych DayUp classic – miksu owoców, jogurtu i ziaren zbóż.

Marka DayUp należy do Arteta Sp. z o.o. prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij