Hippisi, Woodstock i lata 60. - zobacz nową reklamę od Volkswagena

Hippisi, Woodstock i lata 60. - zobacz nową reklamę od Volkswagena

W celu promocji nowej gwarancji dla klientów kupujących samochody marki Volkswagen, postanowiła ona wypuścić dość niezwykły spot, który nawiązuje do lat 60., jakie były w USA. Zobaczymy w nim hippisów, zabawę i festiwal muzyczny, a także klasyczne modele marki.

W nowej reklamie Volkswagen postanowił powrócić wspomnieniami do lat 60., kiedy to w USA powstał ruch hippisów, odbył się Woodstock, a dookoła promowana była miłość, wolność i pokój. W spocie widzimy podróż dwójki młodych hippisów na festiwal muzyczny, podczas którego zabawę przerywa nagły, ulewny deszcz. W związku z tym pomagają oni innym imprezowiczom i pozwalają schronić się w swoim samochodzie. Ich pomoc szybko zostaje odwzajemniona, kiedy po zakończeniu festiwalu chcą odjechać i zakopują się w błocie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co ciekawe, w reklamie nie pojawia się żaden nowy samochód marki, za to zobaczymy klasyczne modele, jak Beetle czy Bus, popularny "Ogórek".

PS

W jednej ze swoich poprzednich reklam, Volkswagen opowiedział historię młodej pary, która z biegiem czasu musiała zmieniać modele samochodu na większe. Dlaczego? Zobaczcie sami.

PS 2

Z goła odmienny wydźwięk miała jedna z reklam Volvo. Spot przyprawiony czarnym humorem pokazywał niezawodność autonomicznego systemu jazdy.

PS 3

A jak wygląda bicie rekordu Guinnessa na rozpakowanie największego w historii prezentu? Zobaczcie poniżej, a więcej przeczytacie tu >  :)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij