Jaki jest Twój zawód przyszłości? Dowiesz się już 7 listopada w BUW-ie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jaki jest Twój zawód przyszłości? Dowiesz się już 7 listopada w BUW-ie

Spotkanie „Poznaj swój zawód przyszłości”, które odbędzie się 7 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, skierowane jest do studentów oraz uczniów szkół średnich.

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać serii prelekcji na temat przyszłości rynku pracy i samorozwoju, skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym oraz porozmawiać z przedstawicielami „zawodów przyszłości”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Start do Kariery realizowanego przez Gumtree.pl. Kampania ma na celu pomoc młodym ludziom w bezproblemowym wejściu na rynek pracy. Tegoroczna, czwarta edycja, realizowana jest pod hasłem „Przyszłość Rynku Pracy”.

– Wydarzenie „Poznaj swój zawód przyszłości” kierujemy do młodych ludzi, aby pomóc im w odnalezieniu własnej ścieżki kariery oraz uświadomić, jakie zmiany zachodzą na rynku pracy, w związku z rozwojem nowych technologii – mówi Katarzyna Merska, Koordynator ds. Komunikacji Gumtree.pl – Naszym celem jest dotarcie do młodych ludzi, przed którymi stoją ważne wybory edukacyjne i zawodowe. Chcemy pomóc im znaleźć kierunek, który zapewni im satysfakcjonującą pracę w przyszłości.

Podczas spotkania „Poznaj swój zawód przyszłości” uczestnicy będą mogli odwiedzić dwie strefy, które będą otwarte przez cały czas trwania wydarzenia:

  • Strefa konsultacji, gdzie będzie można porozmawiać z profesjonalistami HR i doradcami zawodowymi na temat odpowiedniej drogi zawodowej, skonsultować swoje CV oraz uzyskać porady związane z szukaniem pracy.
  • Strefa rozwoju, w której młodzież będzie miała okazję porozmawiać z przedstawicielami z różnych firm i instytucji o kompetencjach, jakie warto rozwijać, aby odnaleźć się na rynku pracy przyszłości, w nowopowstających zawodach, a także, jakich cech poszukują przedstawiciele konkretnych firm u kandydatów, chcących pracować w ich firmie.

Oprócz możliwości porozmawiania z konsultantami, uczestnicy będą mogli wysłuchać 10 prelekcji o tematyce przyszłości rynku pracy: od wyboru zawodu po rozmowę rekrutacyjną i samorozwój. Wśród prelegentów znajdują się: Miłosz Brzeziński, konsultant w zakresie efektywności osobistej, Dr hab. Renata Włoch z DELab UW, Włodzimierz Schmidt, Prezes IAB Polska, oraz Piotr Połowniak, Growth Manager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Patronami wydarzenia są: IAB Polska, DELab UW, Atos GDC Polska, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, AIESEC Polska, Software Development Academy, GI Group, Socjomania. Patronami medialnymi są Radio Kampus i Uniwerek.tv.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij