Jedyna taka noc w LEGO® House

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jedyna taka noc w LEGO® House

Puść wodze swojej wyobraźni, wciel w życie najśmielsze LEGO-fantazje, a potem zaśnij otoczony 25 milionami klocków LEGO!

Właśnie dziś Airbnb i LEGO® House umożliwią przeżycie wyjątkowych klockowych nocnych doświadczeń. Na jedną noc, nowo otwarty LEGO House w duńskim Billund, stanie się prywatną przestrzenią do zabawy dla wybranej rodziny. Ambitni budowniczy, młodsi i starsi, zostaną zachęceni do użycia swojej wyobraźni i opisania jednej rzeczy, którą wybudowaliby wraz ze swoją rodziną dysponując nieograniczonym dostępem do klocków LEGO. Wspólny konkurs LEGO® House I Airbnb to jedyna szansa, by wygrać jedyny taki nocleg w LEGO House.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zwycięzcy konkursu będą cieszyć się z atrakcji LEGO House przez całą noc. Będą spać w cudownej LEGO sypialni pod gigantycznym LEGO wodospadem. Będą mogli wykreować swoją własną przestrzeń, przy wsparciu gospodarza, Jamiego Berard’a, jednego z masterbuilderów LEGO - mistrza wśród budowniczych i prawdziwego eksperta klocków LEGO.

- Jestem zaintrygowany, by zobaczyć jakie pomysły przedstawią uczestnicy konkursu - mówi Jamie Berard starszy projektant w Grupie LEGO. - Mamy tu nieograniczony dostęp do wszystkich klocków LEGO. Pod pewnymi względami, może to być spore wyzwanie, ale z drugiej strony daje to swobodę, by stworzyć coś bardzo znaczącego i ekspresywnego. Myślę, że wyjątkowa szansa spędzenia nocy w domu z klocków LEGO powinna zainspirować każdego do działania. Sam tak się czuję kiedy tu przychodzę.

Prawdziwa przygoda rozpocznie się 24 listopada, kiedy zwycięzcy przybędą do LEGO House i zostaną przywitani przez Jamiego. Najpierw udadzą się na lunch, podczas którego otrzymają zadanie zbudowania posiłku z klocków LEGO. Zostanie ono przesłane do kuchni, by przemienić się w prawdziwe jedzenie serwowane przez dwóch zaprzyjaźnionych kelnerów-robotów.

Po lunchu, cały dom zostanie zamknięty dla innych odwiedzających i pozostanie pusty, do wyłącznej dyspozycji zwycięzców, by mogli eksplorować pokoje oraz bawić się pod eksperckim przewodnictwem Jamiego. Najpierw zachwyci ich Drzewo Kreatywności zbudowane z ponad 6 milionów klocków. Kolejno przejdą do Galerii Arcydzieła, prezentującej twórczość LEGO fanów z całego świata. Następnie przemieszczą się do Strefy Doświadczeń, gdzie będą mieli możliwość nagrać własny film, skonstruować samochód, zaprojektować miasta i wiele, wiele więcej. Nostalgiczni dorośli będą mogli zejść na dół do piwnic, by prześledzić historię LEGO i wrócić pamięcią do najbardziej kultowych zestawów.

Wraz ze zbliżającym się końcem przygody nadejdzie ostatni punkt programu – sypialnia umieszczona u podnóża 6-cio metrowego wodospadu, otoczona basenem z klocków. Cała przestrzeń będzie przetransformowana w dom superfana i wszystko zostanie wykonane z klocków LEGO: pluszowe misie, lampy, budziki, telewizor, książki, a nawet maskotka kotka! W domu znajdują się dwie sypialnie z łóżkami umiejscowionymi w basenach wypełnionych klockami LEGO System i LEGO DUPLO®, jak również pokój dzienny, w którym zwycięzcy będą mogli zanurzyć się w LEGO fotelach i zrelaksować się oglądając LEGO telewizję. Jednak przed odpłynięciem w najbardziej kolorowe sny, zwycięzcy będą musieli wykreować swoją wygraną przestrzeń, wykorzystując nieograniczoną ilość klocków LEGO.

- Airbnb chce pomóc ludziom odnaleźć magiczne i niezapomniane podróżnicze przeżycia. Co mogłoby być bardziej magiczne niż posiadanie własnego, całkiem nowego LEGO House tylko dla siebie na całą noc? To jest marzenie każdej rodziny zafascynowanej LEGO i wątpię, by w czasie pobytu sen zajął najwięcej czasu, biorąc pod uwagę na ilość atrakcji oferowanych w tym miejscu - mówi James McClure, General Manager for UK and Nordics.

Zasady panujące w LEGO House:

  • Zabawa jest obowiązkowa!
  • Dorosłym zaleca się nieustanne noszenie LEGO-ochraniających kapci.
  • Jeśli czegokolwiek brakuje ci w twoim pokoju, czuj się swobodnie i zbuduj to sobie sam.
  • Łóżko jest tak wygodne, że o poranku będziesz mógł potrzebować klockowego separatora, by wstać.
  • Gdyby 25 milionów klocków nie wystarczyło, to w lobby stoi najprawdziwsza maszyna wytwarzająca klocki LEGO.
  • Wiemy, że szukasz tego jedynego, szczególnego klocka, ale prosimy, powstrzymaj się przed nurkowaniem w LEGO basenie.
  • Noc w LEGO House nie będzie kompletna bez klockowego śniadania do łóżka.
  • Nie zapomnij rozrzucić jakichś klocków przed odjazdem!

Jak wygrać pobyt w LEGO House?

By zyskać szansę wygranej, wejdź na stronę LEGO House na Airbnb i odpowiedz na pytanie: Gdybyś wraz ze swoją rodziną miał nieograniczony dostęp do klocków LEGO, co byście zbudowali? Opisz waszą wymarzoną konstrukcję i skompletuj dane do 16 listopada do godzin 11:59 (Czas Pacyficzny) (17 listopada, 6:59 GMT). Możesz wygrać noc wśród nieograniczonej ilości klocków LEGO i stworzyć swoją własną przestrzeń pod okiem masterbuildera LEGO!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród uczestników konkursu z każdego zakątka świata. Zgłoszenia powinny zawierać 50-550 słów w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim lub portugalskim, 100-300 w języku chińskim (uproszczonym lub tradycyjnym), japońskim lub koreańskim. 

Regulacje prawne i pełną treść regulaminu oraz zasad konkursu można znaleźć na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij