Sylwia Snopkiewicz z ITI Neovision i Omar Mhina z MEC Polska przechodzą do TalentMedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sylwia Snopkiewicz z ITI Neovision i Omar Mhina z MEC Polska przechodzą do TalentMedia

TalentMedia wzmacnia dział rozwoju biznesu. Do zespołu Business Development dołączyli Sylwia Snopkiewicz i Omar Mhina, którzy objęli stanowiska managerskie w tej strukturze. Szefowie spółki podkreślają, że to kolejny ważny etap w rozbudowie i reorganizacji agencji.

Sylwia Snopkiewicz od wielu lat jest wiązana z branżą mediów i marketingu. Pracowała w domach mediowych m.in. Media Direction, Initiative Warsaw, Aegis oraz Hypermedia, a także w Link4. Przez ostatnie dwa lata zarządzała Zespołem Planowania i Zakupu Mediów w ITI Neovision. Z kolei Omar Mhina zaczynał karierę w digital marketingu w GroupM jako specjalista ds. marketingu w wyszukiwarkach, a następnie w MEC Polska zajmował się tworzeniem strategii digitalowych i content marketingowych. Na koncie ma współpracę z takimi markami jak: Nestle, Jeronimo Martins Polska, LG oraz Johnson&Johnson. Poza pracą zawodową Mhina angażuje się w projekty dydaktyczne min. na Uczelni Łazarskiego oraz w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W TalentMedia Snopkiewicz i Mhina będą odpowiedzialni za rozwój współpracy z kluczowymi klientami agencji oraz za wdrożenia innowacyjnych produktów mediowych dla poszczególnych marek. Oboje raportują bezpośrednio do Krystiana Botko, CEO i Członka Zarządu TalentMedia.

- Rosnąca konsumpcja treści video online wśród Polaków i ogromna popularność YouTube sprawiają, że marki coraz częściej poszukują nowych rozwiązań i niestandardowych aktywności z obszaru videomarketingu – mówi Krystian Botko, CEO TalentMedia - Obecnie bardzo wiele firm planuje strategie komunikacji uwzględniając specyfikę przekazów video w Internecie. Naszymi partnerami w rozmowach po stronie Klienta są zarówno osoby odpowiedzialne za komunikację jak i działy mediów. Utworzony niedawno dział rozwoju biznesu będzie wspierał naszych partnerów w implementacji nowych, szytych na miarę produktów. Ogromne doświadczenie w tym zakresie, zarówno Sylwii jak i Omara z pewnością pomoże nam w realizacji tego celu – dodaje Botko.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij