Bądź naturalny. Nowy trend w komunikacji!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bądź naturalny. Nowy trend w komunikacji!

Wyróżnij się albo zgiń. To odwieczna zasada, która od zawsze przyświecała specjalistom od marketingu i PR. Niestety, jej realizacja staje się coraz trudniejsza.

W świecie promocji, w którym nic już nie potrafi zaskoczyć, pełnym przerysowanych i udziwnionych kreacji, oraz braku zaufania do tradycyjnej reklamy, do łask marketerów wraca autentyczność. I jak widać po reakcjach ich klientów, to się opłaca!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ten trend jest widoczny na każdym "styku" klienta z marką. Personalizacja, autentyczność i wiarygodność to wyznaczniki współczesnej marki przyjaznej klientowi. Przy takim założeniu specjaliści od szeroko rozumianej komunikacji marketingowej muszą poszukiwać nowych, innowacyjnych narzędzi. Narzędzi, które pozwolą w sposób maksymalnie organiczny docierać z przekazem do klienta. Taki właśnie sposób dotarcia oferuje rozwiązanie zaproponowane przez Ochy &Achy PR PACK.

Ochy &Achy PR PACK to innowacyjna usługa dzięki której każda marka, może budować autentyczne i wiarygodne kampanie reklamowe w oparciu o zasięgi aktywnych użytkowników MS. Co istotne, może to robić bez dużego budżetu! - wyjaśnia Justyna Lulkiewicz z Ochy &Achy PR PACK - Idea Ochy &Achy PR PACK została " zapożyczona " ze starej i dobrze znanej dziennikarzom wysyłki kreatywnej. Jednak w przypadku naszej usługi, produkty trafiają nie do dziennikarzy a do aktywnych użytkowników MS, którzy zgodzą się na zrecenzowanie produktu w zamian za jego otrzymanie. Dla każdego klienta przygotowujemy dedykowaną bazę odbiorców (precyzyjnie dobraną listę autorów SM współpracujących z Ochy &Achy PR PACK, dopasowanych tematycznie i posiadających odpowiednie zasięgi ) projekt opakowania, oraz gwarancję atrakcyjnego sposobu dostarczenia jego produktów! Dzięki tej formie reklamy nasi klienci zamieniają marketingowe teksty na prawdziwe emocje i wiarygodne treści - wyjaśnia Lulkiewicz

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że dziś polecenie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Tym bardziej wartościowa, gdy rekomendacji udziela opiniotwórcza osoba , do których niewątpliwie należy zaliczyć przedstawicieli influencerów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij