8 kroków do dobrej inwestycji w IT, czyli system informatyczny na lata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
8 kroków do dobrej inwestycji w IT, czyli system informatyczny na lata

Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie oprogramowania, które podniesie efektywność pracowników. Dobrze zrealizowana inwestycja daje bowiem korzyści nie tylko finansowe. Zakup nawet najlepszego oprogramowania nie gwarantuje jednak efektów, jeśli wdrożenie nie zostanie odpowiednio przeprowadzone.

Ryzyko związane z wdrożeniem można zminimalizować na wiele sposobów. Istotne, by prace zostały odpowiednio zaplanowane. Ważne też jest wcześniejsze poinformowanie kadry o planach. Można połączyć je z zaangażowaniem w proces projektowania i tworzenia. Jednoczesne odkrywanie i testowanie platformy, stanowi swego rodzaju „szkolenie obsługi systemu” i przynosi późniejszą oszczędność czasu i zasobów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najbardziej efektywne rozwiązania IT to takie, które są skrojone pod indywidulane potrzeby przedsiębiorstwa oraz odpowiadają jego specyfice. Tylko wtedy mamy pewność, że inwestycja pozwoli na osiągnięcie maksimum korzyści i spełni pokładane w niej oczekiwania. O tym, że przedsięwzięcie się udało świadczy zadowolenie użytkowników.

„Wprowadzanie kolejnych modułów nierzadko wynika z oddolnej inicjatywy pracowników, którzy zgłaszają uwagi lub potrzebę nowych funkcjonalności. Jednocześnie w regularnych ankietach wskazują słabe strony systemu, a tym samym pomagają w jego ciągłym ulepszaniu.” – mówi Marcin Wojtoń, Dyrektor Obsługi Klienta w Ideo Sp. z o.o..

By platforma sprawnie funkcjonowała konieczne będzie także zabezpieczenie przed ewentualnymi nieprawidłowościami oraz błędami. Stały monitoring pozwoli na wyłapanie takich sytuacji i sprawną ich eliminację. Z kolei nieustanna rozbudowa sprawia, że oprogramowanie będzie nam służyć i przynosić wymierne korzyści przez długie lata.

„Dobre decyzje biznesowe można podejmować wyłącznie w oparciu sprawdzone i kompleksowe informacje. Dlatego zrozumienie firmy i jej biznesowego środowiska, jest tak istotne już na etapie projektowym. W Ideo Konsulting łączymy możliwości aplikacji internetowych z bogatą wiedzą ekspercką. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjniej przewidywać efekty biznesowe rekomendowanych przez nas działań. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie analityki, doradztwa biznesowego oraz rozwiązań IT, które każdego dnia poprawiają wyniki biznesowe naszych klientów.” – Dominik Kaznowski, Partner, Ideo Konsulting.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij