Za usługi Dzinga można już płacić przez Przelewy24

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Za usługi Dzinga można już płacić przez Przelewy24

Szybkość i bezpieczeństwo transakcji w internecie odgrywa kluczową rolę. Firma Dzinga właśnie zintegrowała swój system płatności z popularnym systemem Przelewy24. Oznacza to, że za usługi firmy można prosto i błyskawicznie zapłacić.

Nowoczesne, bezpieczne i możliwie najbardziej automatyzowane metody płatności są coraz bardziej pożądane przez wymagających użytkowników internetu. Dążąc do zaspokojenia ich oczekiwań, czyli do maksymalnego usprawnienia procesu transakcyjnego, firma Dzinga nawiązała współpracę z Przelewy24, skutkiem której jest integracja usług. Dzięki temu klienci mogą praktycznie od razu i w bezpieczny sposób dokonać płatności za produkty Dzingi. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Integracja z Przelewy24 to bardzo dobra informacja dla naszych klientów, ponieważ to o nich dbamy najbardziej. Dzięki nowej formie płatności nasi userzy mogą w ciągu 1 minuty zasilić swoje konto w naszym panelu i od razu zamawiać usługi. Logując się do swojego banku i zasilając panel, odpowiednia kwota pojawi się praktycznie natychmiast na koncie klienta" – mówi Marek Toporowicz, Head Of Integrations CEE w firmie Dzinga 

"Największy wybór metod płatności, który oferuje serwis Przelewy24, jest jedną z kluczowych korzyści, najwyżej cenionych przez naszych Partnerów i, co najważniejsze, ich Klientów. Polscy konsumenci są otwarci na wszelkie nowinki technologiczne w obszarze e-commerce, więc wdrożenie możliwie najnowocześniejszych usług automatyzujących i usprawniających realizację transakcji jest wartością dodaną każdego serwisu internetowego. Strategia ta wpisuje się w zasadę win-win, w której satysfakcja obu stron transakcji jest porównywalna" – dodaje Natalia Wieczorek, Sales Manager serwisu Przelewy24.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij