Young Stars w 4FUN.TV

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Young Stars w 4FUN.TV

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 19.00 startuje nowe pasmo „Young Stars” na antenie 4FUN.TV. Jest to początek szerszej współpracy z wytwórnią My Music, w ramach której 4FUN.TV będzie wspierać młodych, polskich artystów.

W 2013 roku wytwórnia My Music stworzyła innowacyjny projekt o nazwie Young Stars. Pomysł od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem młodych wokalistów, jak i mediów. Projekt Young Stars stawia na zaangażowanie oraz pozytywną energię młodych artystów. Wspiera i promuje wschodzące gwiazdy, jak również osoby, które dopiero marzą o muzycznej karierze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W niedzielnym paśmie pojawią się clipy polskich artystów młodego pokolenia biorących udział w projekcie min. Sylwii Lipki, Jeremiego i Artura Sikorskich, Sylwii i Olgi Przybysz, Dominiki Sożańskiej, Bartka Kaszuby, czy Weroniki Juszczak. Dodatkowo widzowie będą mogli usłyszeć najciekawsze newsy dotyczące projektu (informacje o trasach koncertowych, obozach szkoleniowych, premierach płytowych itp.) Nie zabraknie również najgorętszych hitów młodych zagranicznych gwiazd takich jak Justin Bieber, Selena Gomez, Bars And Melody czy Shawn Mendes.

Nowe pasmo to początek długofalowej współpracy 4FUN.TV z wytwórnią My Music przy projekcie Young Stars.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij