Światowy debiut Mitsubishi Connect

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Światowy debiut Mitsubishi Connect

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłasza światowy debiut nowego pakietu usług w świadczonych ramach samochodowego systemu łączności MITSUBISHI CONNECT – zdalnych usług bezpieczeństwa ("Safeguard and Remote Services"). Prezentacja nowego pakietu odbyła się podczas Los Angeles Auto Show 2017.

Innowacyjna platforma usług zapewni właścicielom pojazdów bezpieczną i wygodną jazdę oraz będzie w stanie zintegrować się z szeroką gamą samochodowych rozwiązań opartych na systemach łączności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Usługi zdalnego bezpieczeństwa mogą wspomagać kierowców na drogach i poza nimi za pośrednictwem systemów takich, jak automatyczne powiadamianie o kolizjach, pomoc wypadkowa SOS, pomoc drogowa, a także zdalnej łączności z samochodem zapewniającej kontrolę działania układów ogrzewania i klimatyzacji, czy wyszukiwania samochodu. Usługi będą oferowane w nowym modelu Eclipse Cross w Stanach Zjednoczonych, a na kolejnych wybranych światowych rynkach usługi te zostaną udostępnione już w niedalekiej przyszłości.

Korzystając z MITSUBISHI CONNECT robimy spory krok naprzód, umożliwiając naszym klientom korzystanie z zalet coraz bardziej połączonego świata, a jednocześnie zapewniając im więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha w czasie jazdy.” - powiedział Vincent Cobee, wiceprezes i dyrektor generalny działu strategii produktowej w MMC.

Don Swearingen, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych w Mitsubishi Motors North America, powiedział: „Mitsubishi Motors z entuzjazmem podchodzi do możliwości dostępnych dzięki systemom łączności samochodowej, zapewniając dzięki nim nowe, zintegrowane i innowacyjne usługi swoim klientom.”

Zdalne usługi bezpieczeństwa będą oferowane za pośrednictwem prostej subskrypcji obejmującej wbudowany moduł kontroli telematycznej, wyposażony w modem komórkowy 4G LTE i funkcję GPS.

Aplikacja My MITSUBISHI CONNECT zostanie również udostępniona na smartfonach z systemami Android i Apple, by użytkownicy mogli uzyskać dostęp do zdalnych usług bezpieczeństwa za pomocą swoich urządzeń mobilnych. Aplikacja może łączyć się z Amazon Alexa na urządzeniach takich jak Amazon Echo lub z Google Assistant na odpowiednich telefonach z Androidem, iPhone'ach i urządzeniach Google Home. 

Google, Android i Google Home są zarejestrowanymi znakami towarowymi Google LLC.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij