Vizeum Polska wspiera wejście do kin filmu "Wojna płci"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Vizeum Polska wspiera wejście do kin filmu

Należący do grupy Dentsu Aegis Network Polska dom mediowy Vizeum wspiera wejście do kin filmu "Wojna płci" w reżyserii Jonathan'a Dayton'a i Valerie Faris. Dystrybutorem filmu jest Imperial Cinepix.

Oparty na faktach film "Wojna płci" ("Battle of the Sexes") opowiada historię tenisowego pojedynku na który szowinistyczny były zwycięzca Wimbledonu Bobby Riggs (Steve Carell) wyzywa graną przez Emmę Stone Billy Jean King, gwiazdę kobiecego tenisa i feministkę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozegrany w 1973 roku mecz transmitowała telewizja ABC. Zmagania 55-letniego byłego mistrza i 29-letniej sportsmenki śledziło ponad 50 milionów amerykańskich kibiców. Film oddaje klimat lat 70-tych, rodzącego się feminizmu i walki o równe płace w męskim i kobiecym sporcie.

"Wojna płci" do polskich kin wchodzi 8 grudnia. Dystrybutorem filmu jest Imperial Cinepix.

Kampania wspierająca wejście do kin filmu opartego na scenariuszu Simon'a Beaufoy ("Slamdog. Milioner z ulicy", "127 godzin", "Everest") obejmuje działania online. Prowadzona jest na serwisach VOD, na YouTube oraz w mediach społecznościowych. Za koordynację działań, strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada Vizeum Polska. Kreacje wykorzystywane w kampanii display stworzyła agencja iProspect, a za zakup video odpowiada Amnet Polska. Działania social media realizowane są przez Isobar Poland Group.

Imperial Cinepix współpracuje z Vizeum od 2011 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij