Jak rozwijać swój biznes z głową? O zarządzaniu budżetem w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak rozwijać swój biznes z głową? O zarządzaniu budżetem w katowickim Idea Hub

Jak zarządzać finansami w młodym przedsiębiorstwie? W jaki sposób określić koszty w swojej firmie? Gdzie szukać metod finansowania biznesu?

Dla wszystkich, którzy są na początku swojej przygody z biznesem bądź po prostu pragną pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia przedsiębiorstwa, już 13 grudnia (środa) w katowickim Idea Hub odbędą się warsztaty zarządzania budżetem w młodym przedsiębiorstwie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zarządzanie budżetem firmy, szczególnie w fazie jej intensywnego rozwoju, nie należy do najłatwiejszych zadań. To umiejętność, która w dużej mierze decyduje o stabilności przedsiębiorstwa, a przede wszystkim o jego przyszłości. Do jednej z popularniejszych metod, która pozwala kontrolować wydatki należy monitoring płatności. Jakie są inne sposoby efektywnego kontrolowania budżetu oraz jak właściwie dysponować finansami firmy szczególnie w początkowej fazie jej rozwoju?

To pytania, na które już 13 grudnia (środa) odpowie Mateusz Mucha – założyciel krakowskiego startupu Omni Calculator. Posługując się metodami storytellingu prowadzący opowie uczestnikom:

  • jak zbudować biznes bez zewnętrznego finansowania,
  • jakie są wady i zalety finansowania Venture Capital,
  • dlaczego powinniśmy starać się ubierać wszystkie nasze działania we wzory matematyczne,
  • dlaczego jeden biznes się udaje, a drugi nie?

Wydarzenie jest przedostatnim spotkaniem z cyklu „Od zera do biznesu". Jego celem jest poszerzanie wiedzy przyszłych i obecnych przedsiębiorców z zakresu zakładania własnej działalności.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Mucha – założyciel krakowskiego startupu Omni Calculator, który pomaga ludziom podejmować decyzje oparte o twarde dane, a nie emocje lub intuicję. Uruchomiony w 2016 serwis www.omnicalculator.com błyskawicznie rośnie (aktualnie ma 1.5 miliona wizyt miesięcznie i wciąż podwaja ruch co 4 miesiące).

Warsztaty odbędą się 13 grudnia (środa) w godzinach od 18.00 do 20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy są prowadzone przez stronę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij