Mapa Transakcji - nowa usługa dla agentów nieruchomości w serwisie Otodom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mapa Transakcji - nowa usługa dla agentów nieruchomości w serwisie Otodom

Serwis Otodom uruchamia nową usługę dla pośredników nieruchomości, która pozwoli sprawdzać ceny, w jakich sprzedają się nieruchomości w wybranej okolicy. Agenci nieruchomości otrzymają dostęp do największej w Polsce bazy danych o transakcjach sprzedaży gruntów oraz lokali.

Stworzyliśmy tę usługę po to, by wspierać agentów w ich codziennej pracy, ustaleniu odpowiedniej ceny nieruchomości i budowaniu relacji z klientami. Możemy teraz udostępniać naszym partnerom nie tylko dane na temat cen ofertowych, ale również wiarygodne informacje o realnych cenach transakcjach. Na rynku nieruchomości taka wiedza ekspercka buduje ogromną przewagę i pozwala wyprzedzić konkurencję - mówi Agata Polińska, Brand Manager serwisu Otodom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dane w Mapie Transakcji Otodom pozyskiwane są przede wszystkim ze źródeł publicznych, czyli z państwowych Rejestrów Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN). Oznacza to, że stanowią wiarygodne źródło, ponieważ składają się na nie przede wszystkim informacje zawarte w aktach notarialnych i operatach szacunkowych.

Nowa usługa powstała w oparciu o technologię dostarczoną przez spółkę Cenatorium, dysponującą unikalną bazą informacji o nieruchomościach i ich otoczeniu. Jest to obecnie największy ogólnopolski rejestr danych o sfinalizowanych transakcjach sprzedaży gruntów niezabudowanych, zabudowanych oraz lokali. Informacje o ponad 3,4 milionach transakcji zostały naniesione na mapę kraju. Pracownicy biur nieruchomości będą mogli korzystać z niej nie tylko stacjonarnie, ale również na urządzeniach mobilnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij