Michał Kolankiewicz nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu w Sun & Snow

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Kolankiewicz nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu w Sun & Snow

Spółka Sun & Snow, lider na rynku apartamentów wypoczynkowych, powierzyła stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Michałowi Kolankiewiczowi, który od 20 lat związany jest z branżą hotelarską.

Michał Kolankiewicz przez osiem lat związany był z siecią hoteli i biur podróży Gromada. Karierę rozpoczął w dziale konferencji i marketingu Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie. Następnie pracował jako Kierownik Działu Marketingu w centrali firmy. W latach 2007-2016 koordynował działania związane z marketingiem i sprzedażą w centrali spółki Geovita, sieci 14 ośrodków i hoteli na terenie Polski. Przez ostatnich 20 miesięcy pracował jako Kierownik Biura Marketingu na rzecz Uzdrowisk Polskich – Uzdrowiska Konstancin Zdrój oraz Uzdrowiska Nałęczów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Jego pasje to fotografia, podróże po Polsce a także marketing internetowy w hotelarstwie i turystyce. Interesuje się historią Polski w 20-leciu międzywojennym oraz II wojną światową. W wolnym czasie lubi pływać i jeździć na rowerze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij