Nowa audycja w Radio Kampus. Cotygodniowy Przegląd Internetu prowadzi Wojciech Kardyś

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa audycja w Radio Kampus. Cotygodniowy Przegląd Internetu prowadzi Wojciech Kardyś

Cotygodniowy Przegląd Internetu to audycja poświęcona wydarzeniom, które obiegły Internet w ostatnich 7 dniach. Stworzona została przez Wojciecha Kardysia, który wcześniej prowadził pierwszą w Polsce audycję radiową poświęconą w całości influencerom „Radiowe Ask Me Anything”.

W Cotygodniowym Przeglądzie Internetu chciałbym uciec już od wyeksploatowanej formy wywiadów i postawić na dyskusję, która w moich oczach jest o wiele ciekawsza. Czasem poplotkujemy, a czasem podebatujemy nad poważnym problemem. Jedno mogę obiecać, co by się nie działo, humoru nie zabraknie – zapewnia Wojtek Kardyś.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce Internetu, do którego jako komentatorzy będą zapraszani blogerzy, youtuberzy, eksperci i inne osobistości ze świata digitalowego. Audycję wyróżni się na tle innych sposobem dystrybucji. Będzie emitowana na żywo w każdą sobotę o godzinie 13:00 zarówno na fanpage’u Radia Kampus, jak i w samym radiu. Każdy odcinek będzie również udostępniany na YouTube. Audycja będzie trwała około 50 minut.

Ta nowatorska propozycja audycji jest możliwa dzięki zakupieniu najnowszego sprzętu audiowizualnego do studia Radia Kampus.

Gośćmi pierwszego odcinka będą Adam Drzewicki z kanału Matura to Bzdura oraz Maciek Budzich z bloga mediafun.pl

Pierwszy odcinek emitowany zostanie w sobotę o godzinie 13:00 w Radiu Kampus oraz na fanpage’u radia.

Wojciech Kardyś w branży reklamowej pracuje od 6 lat. Od 4 jest związany z influencer marketingiem. Wcześniej pracował dla Schulz Brand Friendly, Content Plate, Proidea oraz Szeri Szeri. Obecnie razem z Adrianem Kilarem prowadzą agencję Good For You specjalizującą się głównie w video contencie, a ich klientami są między innymi CEDC, Kompania Piwowarska oraz Raben Logistic.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij