Polskie marki w globalnym O-I design book

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polskie marki w globalnym O-I design book

Produkty trzech polskich marek znalazły się w katalogu 100 globalnych projektów opakowań szklanych Owens-Illinois.

Pod koniec ubiegłego roku, O-I, największy na świecie producent opakowań szklanych, przedstawił swoim klientom oraz głównym, światowym agencjom projektowym pierwszy globalny Design Book. Wśród projektów z całego świata znalazły się też polskie produkty: Zimne Mleko Robico w klasycznej szklanej butelce, ketchup firmy Kotlin w charakterystycznym słoiku ze zwężoną szyjką oraz Porter Galicyjski z browaru Pilsweizer, sprzedawany w butelkach z czarnego, nieprzezroczystego szkła.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Staramy się, aby nasze opakowania jak najlepiej prezentowały konsumentom wartości marki. Najlepszym dowodem na to, że taki system działa, jest przywiązanie naszych klientów. Dla wielu z nich pracujemy od ponad 20 lat. Są to zarówno wielkie globalne marki jak i lokalni producenci. Dzięki elastyczności produkcji, wyjątkowej wiedzy eksperckiej naszych projektantów oraz partnerskim podejściu, tworzymy unikalne opakowania, które oprócz tego, że są niezwykle funkcjonalne, mogą też wyznaczać trendy i być inspiracją dla innych – zauważa Magdalena Woronowicz, Dyrektor Sprzedaży w O-I Polska i Estonia.

Przykłady przedstawione w katalogu to produkty stworzone w ciągu ostatnich kilku lat przez zespoły projektowe O-I na podstawie briefów od klientów oraz biur agencji projektowych

na każdym z czterech kontynentów, na których działa firma. Te projekty to dowód na to, że trendy w branży opakowaniowej nieustannie się rozwijają i zmieniają. Są też potwierdzeniem szerokiej wiedzy eksperckiej O-I, a do tego ilustrują różne normy kulturowe, stanowiące wskazówki projektowe dla marek w różnych miejscach na świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij