Nocne jazdy testowe z Volkswagen Home

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nocne jazdy testowe z Volkswagen Home

Volkswagen Home uruchamia dla klientów możliwość realizacji nocnej jazdy testowej w systemie „door to door”. To ukłon w stronę osób zapracowanych, którzy pragną przeżyć emocjonalną podróż po Warszawie nocą, w najnowszych modelach Volkswagena.

W celu skorzystania z oferty Volkswagen Home wystarczy wypełnić formularz na stronie volkswagen.pl. Jazdy testowe realizowane są w godzinach 19:00-24:00 i potrwają do końca marca br. To unikalny sposób na spędzenie wolnego czasu. Klienci za kierownicą wybranego modelu Volkswagena pokonują - dedykowane konkretnemu modelowi auta - trasy, która biegną wśród malowniczych zakątków Warszawy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wieczorne jazdy testowe to wyjątkowe podejście do jazdy samochodem, gdzie emocje odgrywają główną rolę. To również niespotykana okazja na przeżycie wyjątkowych chwil z jazdy wymarzonym modelem Volkswagena poza godzinami szczytu. To uczta zmysłów za sprawą, której kierowca pozna pełne spectrum funkcji auta, jakość materiałów, komfort podróży czy sprawdzi system audio.

Dla klientów pragnących dzielić się wyjątkowymi chwilami ze swoimi dziećmi oraz zabrać na pokład ukochanego pupila, Volkswagen Home przygotował dedykowane akcesoria dla milusińskich w postaci fotelików bezpieczeństwa oraz mat dla zwierzaków.

Zapraszamy do Volkswagen Home na ul. Karolkową 30 w Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij