Papaya Films z autorskim contentem video na World Cancer Day

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Papaya Films z autorskim contentem video na World Cancer Day

W najbliższą niedzielę, w Światowy Dzień Walki z Nowotworem, odbędzie się premiera autorskiej serii Papaya Films pt. Stories. Pierwszy odcinek to inspirująca historia człowieka, który związał swoje życie z muzyką, a któremu los odebrał słuch.

fot. unsplash.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Karol Nowakowski, artysta szerzej znany jako Pjus musiał poddać się operacjom usunięcia zmian nowotworowych. Operacjom które pozwoliły mu uniknąć uszkodzenia pnia mózgu, ale wprowadziły go do świata ciszy. Prawdziwy słuch zastąpiły implanty. Dzięki ogromnej wewnętrznej sile, połączonej z wybitnymi osiągnięciami medycyny i technologii, Karol Nowakowski, pierwszy człowiek na świecie z całkowicie sztucznym zmysłem słuchu, od dziesięciu lat wciąż tworzy, rozwija się, nagrywa płyty, czynnie uczestniczy w życiu i jest bohaterem świata nie tylko muzyki. Film w reżyserii Daniela Jaroszka będzie miał swoją premierę na Facebook’u Papaya Films, w niedzielę, 4 lutego, o godz. 19.00

"Jesteśmy dumni z tego, że możemy dać możliwość twórczej, nieskrępowanej ekspresji młodym reżyserom i jednocześnie zabierać głos w ważnych sprawach. Reakcje widzów tylko potwierdzają, że tego rodzaju treści są potrzebne”. - mówi Kacper Sawicki, szef Papaya Films.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij