Prowly Sezon 3 - jest już zwiastun!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Prowly Sezon 3 - jest już zwiastun!

Czołem! Wielkimi krokami nadchodzi nowy sezon w Prowly. Za kilka tygodni (marzec 2018) odsłonimy światu zmiany i nowe funkcje w aplikacji. To dla nas najważniejsza premiera w życiu. Tym razem przygotowaliśmy się tak, że liczymy na PR-owego Oscara.

Przed dniem premiery chcemy bardzo dokładnie zapoznać Cię ze wszystkimi zmianami w Prowly. Oto krótki zwiastun tego, czego dowiesz się w najbliższych tygodniach. Usiądź wygodnie, weź popcorn i wejdź w świat czołowych bohaterów naszej aktualizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

S3E1 - Sowa zrzuca maskę

Krążą słuchy, że CRM od Prowly zmieni interfejs. Zanim tak się stanie, zobaczysz i ocenisz, czy mu z nim do twarzy i jak wpłynie na intuicyjność codziennej obsługi narzędzia. Nowe logo już się ładuje!

S3E2 - Brand Journale: ponadczasowa klasyka

Zostawić to, co dobre, by zyskać coś lepszego, to motto drugiego odcinka trzeciego sezonu w Prowly poświęconego niewielkim zmianom w panelu obsługi Brand Journali - narzędzia do zarządzania newsroomami dla firm i marek.

S3E3  - Mr Performance

Na mieście pojawia się nowy superbohater, którego masa mięśniowa zbudowana jest z twardych danych. Jego analityczny zmysł i przeszywający wzrok sprawią, że od teraz żadna akcja podjęta na Prowly nie umknie Twojej uwadze.

S3E4 - Audience: mało znane fakty o Twojej publiczności

Dzięki nowej odsłonie Audience, czyli modułowi do zarządzania kontaktami, zobaczysz dużo więcej. Nowe funkcje sprawią, że zmierzysz swoją publiczność od stóp do głów, a wszystkie kluczowe informacje będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

S3E5 - Pitch: BB-8 świata Public Relations

Pitch ma za sobą spory update softu. Niczym BB-8 dotrze za Ciebie tam, gdzie potrzebujesz, bez ryzyka straty zbyt dużej ilości czasu. W tym sezonie podrasuje formularz tworzenia wysyłki i sprawi, że widoki statystyk staną się bardziej użyteczne.

S3E6 - Follow-up: mistrz PR-owej teleportacji

Ostatnim bohaterem trzeciego sezonu będzie Follow-up. To prawdziwa postać czynu, skupiona na procesie podziału zadań w zakresie follow-upowania odbiorców Twoich wysyłek.

Jeśli jesteś naszym klientem lub zasubskrybujesz nasz Journal, każdy z powyższych materiałów na przestrzeni najbliższych tygodni otrzymasz w formie newslettera na swojego maila. W międzyczasie dostaniesz także zaproszenie na szkolenie/webinar, podczas którego przejdziemy wspólnie przez wszystkie zmiany. Na koniec, na indywidualne życzenie podzielimy się z Tobą dostępem do nowej wersji Prowly - zadzieje się to jeszcze przed jej oficjalną premierą.

Prowly, Season 3
Wkrótce w Twojej przeglądarce

 

Materiał oryginalnie opublikowany na Prowly Journal.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij