Międzyfirmami.pl - elektroniczny listonosz od Sage

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Międzyfirmami.pl - elektroniczny listonosz od Sage

Obieg dokumentów między firmami już nie musi być długi i kosztowny. Na rynku pojawił się elektroniczny listonosz, czyli serwis międzyfirmami.pl zaprojektowany i wdrożony dla Sage przez Lemon Sky oraz SMT Software.

Serwis międzyfirmami.pl umożliwia łatwe oraz zgodne z prawem przesyłanie dokumentów, w tym faktur, w formie elektronicznej do wielu firm i odbieranie ich, bez konieczności posiadania elektronicznego podpisu. Pozwala to znacząco obniżyć koszty wysyłki dokumentów. Status faktur można śledzić na bieżąco. Wymiana dokumentów przez serwis jest bezpieczna – zapewnia to protokół SSL, który chroni dane. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z serwisu jest pozbawione wad tradycyjnej poczty elektronicznej. Do obsługi konta może być przypisana więcej niż jedna osoba.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 - Serwis międzyfirmami.pl to rewolucyjne rozwiązane w zakresie przesyłania dokumentów na polskim rynku – mówi Marek Rudziński, Dyrektor Finansowy i członek Zarządu Sage sp. z o.o. – Jestem przekonany, że firmy docenią wygodę oraz łatwość w użytkowaniu serwisu, a także dostrzegą źródło oszczędności w przejściu z papierowego na elektroniczny obieg dokumentów. – dodaje.

  Agencja Lemon Sky przygotowała grafikę serwisu, przeprowadziła prace w zakresie projektowania architektury informacji, interaktywnego prototypu oraz była odpowiedzialna za obszar webdeveloperski. - Międzyfirmami.pl jest aplikacją webową i rządzi się innymi prawami niż typowy serwis internetowy. Z tego powodu przedsięwzięcie było tym bardziej interesujące – mówi Katarzyna Kozikowska, HCI/UX Researcher w Lemon Sky.  

 Do 15 lipca 2012 r. korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij