Red Bull zaprasza na ESL One oraz Intel Extreme Masters w Katowicach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Red Bull zaprasza na ESL One oraz Intel Extreme Masters w Katowicach

Podczas nadchodzących dwóch weekendów (24-25 lutego oraz 2-4 marca) w katowickim Spodku zmierzą się najlepsi na świecie zawodnicy Dota2, CS:GO, StarCraft II oraz PUBG.

Fani esportu w ramach ESL One oraz Intel Extreme Masters spotkają się z zakwalifikowanym do turnieju Arturem „Nerchio” Blochem, polską gwiazdą StarCraft II, a w strefie Red Bulla na terenie wydarzenia będą grać o cenne nagrody marki Predator od firmy Acer.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SPOTKANIE Z NERCHIEM

W najbliższy wtorek (27 lutego, godz. 17.00) w Królestwie (Rondo Ziętka 1, Katowice) fani światowej klasy zawodnika w grze StarCraft II, Artura „Nerchio” Blocha, mogą wziąć udział w spotkaniu z esportowcem. W jego trakcie Nerchio zaprezentuje kilka zagrywek i taktyk, odpowie na pytania uczestników, jak również będzie możliwość zdobycia autografu i zdjęcia. Wstęp wolny.

STREFA RED BULL PODCZAS ESL ONE

Podczas weekendu poświęconego rywalizacji w Dota2 (24-25 lutego), w strefie Red Bulla w katowickim Spodku dostępnych będzie 6 stanowisk z grą uruchomioną z modem Element TD (Tower Defense). Zdobywca najwyższego wyniku „Total Score” z każdego dnia wygrywa zestaw akcesoriów marki Predator od firmy Acer o wartości ponad 1800 zł oraz voucher na zakupy w internetowym sklepie Red Bulla. Konkurs jest otwarty dla chętnych, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.

STREFA RED BULL PODCZAS INTEL EXTREME MASTERS

Gdy Spodek zostanie opanowany przez CS:GO oraz StarCraft II, przez trzy dni w strefie Red Bulla chętni będą mogli powalczyć o nagrody marki Predator od firmy Acer o wartości ponad 1800 zł oraz vouchery na zakupy w internetowym sklepie Red Bulla. Rywalizacja na 6 stanowiskach komputerowych polegać będzie na zdobyciu jak najwyższego wyniku w grze Counter-Strike: Global Offensive na mapie treningowej Aim Map. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu imprezy. 

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie VIP na weekend 2-4 marca, w ramach którego Adrian Kostrzębski z ESL oprowadzi zwycięzców po zapleczu zawodów, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku Red Bull Esports.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij