Reklamowa rewolucja na kółkach, czyli mobilne i ekologiczne nośniki reklamowe

Reklamowa rewolucja na kółkach, czyli mobilne i ekologiczne nośniki reklamowe

Szukasz nowych możliwości na kreatywną kampanię outdoorową? Chcesz przyciągnąć i zainteresować nowych Klientów niecodzienną formą reklamy, a przy tym nie wydać na to fortuny? Postaw na nowoczesne mobilne nośniki reklamowe i zwiększ efektywność swoich kampanii razem z bikePROMOTION.

Wiesz jakie są najważniejsze korzyści z wykorzystania tej mobilnej formy reklamy? Przede wszystkim Twój przekaz jest widoczny, wyróżnia się i trafia do szerokiego grona odbiorców w różnych miejscach.

Możesz sam ustalić trasę i lokalizacje, w których pojawiają się nośniki – dużym plusem jest możliwość reklamy w miejscach popularnych, obleganych i trudno dostępnych dla innych nośników, np. podczas eventów, koncertów, targów, w lokalizacjach turystycznych, czy nawet na plaży.

Reklama za pomocą mobilnych nośników, jak rowery czy quady, jest odpowiednia do promocji każdego typu produktu czy usługi. Ma ona wiele zalet, m.in. jest efektywna, dociera do dużego grona odbiorców w krótkim czasie, pozwala na precyzyjne targetowanie, jej koszt często jest mniejszy niż w przypadku pozostałych kanałów, a sama reklama jest ekologiczna.

W Polsce od kilku lat w tym segmencie reklamy działa bikePROMOTION. Firma oferuje możliwość kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii przy wykorzystaniu mobilnych nośników reklamowych, w tym m.in. zaplanowanie i koordynacja kampanii, przygotowanie nośników (w tym druk i montaż), kolportaż materiałów i próbek, raportowanie i przeprowadzenie fotorelacji. Nad szczegółowym planowaniem, precyzyjnym dobraniem najpopularniejszych miejsc, organizacją i przebiegiem kampanii czuwają przeszkoleni promotorzy, którzy zapewnią Twojej reklamie dużą widoczność i większą skuteczność.

bikePROMOTION pomoże Ci w promocji nowych produktów, eventów, festiwali, targów, zawodów sportowych, otwarć galerii handlowych, kampanii społecznych czy też akcji promocyjnych i samplingowych. Do wyboru mamy kilka rodzajów mobilnych nośników reklamowych, m.in. quady bikeQUAD i rowery bikeBILLBOARD, które możemy wykorzystać do przeprowadzenia kampanii na terenie całej Polski, w kilku miastach jednocześnie, w precyzyjnie dobranych lokalizacjach. Dziennie zasięg kampanii wynosi do 30 km w ciągu 8 godzin. Nośniki te wyróżniają się i rzucają w oczy, przy czym idealnie wpisują się w przestrzeń miejską.

W lutym b.r. podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw miała miejsce premiera nowoczesnego i funkcjonalnego nośnika reklamowego bikeSAMPLE, który jest już dostępny w ofercie. Nowy model umożliwia m.in. ekspozycję towarów, dystrybucję próbek, doładowanie sprzętów elektronicznych, a także zapewnia dostęp do internetu za pomocą Wi-Fi. Dodatkowo nośnik jest zasilany energią ze źródeł odnawialnych, co zapewnia całkowitą ekologiczność jego użytkowania. Widowiskowy bikeSAMPLE może pełnić rolę zarówno mobilnego nośnika reklamowego, jak i być statyczną atrakcją użytkową, np. dystrybuującą próbki i materiały promocyjne czy dostarczającą Wi-Fi i energię. Idealnie nadaje się do realizacji skutecznych kampanii samplingowych.

Oprócz warstwy wizualnej, dużym plusem jest możliwość emisji spotów audio za pomocą głośników wbudowanych w nośnik. Spoty reklamowe puszczane np. podczas postojów dodatkowo wzmocnią przekaz Twojej kampanii. Nośniki wyposażone zostały także w GPS, dzięki czemu na bieżąco mamy informację o ich położeniu, a także możemy skorygować ich trasę, jeśli nastąpi taka potrzeba.

W ofercie firmy znajdują się również energetyczna atrakcja eventowa bikeBLENDER, która jest ciekawą formą na zbliżające się wiosenne realizacje oraz truckPROMOTION, innowacyjna przestrzeń reklamowa w formie przyczepy, zaaranżowanej np. na showroom, która nie tylko przyciąga odbiorców, ale również angażuje ich do aktywnego uczestnictwa w promocji.

W ramach oferty możemy także skorzystać także z formy reklamy PREMIUM. Dzięki współpracy z bikePROMOTION z drukarnią 3dprint.pl, specjalizującą się w druku niekonwencjonalnych form reklamy (druk soczewkowy - druk lentykularny, 3d), mamy możliwość wydruku materiałów reklamowych na arkuszach soczewkowych 120 cm x 180 cm, co zwiększa wielokrotnie zauważalność przekazu oraz czas poświęcony na jego oglądanie.

bikePROMOTION umożliwia całkowitą personalizację powierzchni reklamowej, a dodatkowo stworzenie dedykowanych nośników w kształcie torby zakupowej, zawieszki, smartfona lub karty kredytowej.

Podsumowanie

Jeśli planujesz niestandardową i kreatywną kampanię outdoorową, warto wykorzystać w tym celu mobilne nośniki reklamowe oferowane przez bikePROMOTION. Oryginalna kampania z ich wykorzystaniem z pewnością pozwoli Ci zaskoczyć i zainteresować odbiorców i jest idealnym rozwiązaniem dla krótkoterminowych akcji promocyjnych.

Więcej informacji na temat bikePROMOTION znajdziesz na stronie.

www.bikePROMOTION.pl
tel. 600 900 777

 

Materiał powstał przy współpracy z firmą bikePROMOTION.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij