Platige Events zorganizuje ceremonię otwarcia finału Ligi Europy UEFA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Platige Events zorganizuje ceremonię otwarcia finału Ligi Europy UEFA

Platige Events wygrało konkurs na organizację ceremonii otwarcia finału Ligi Europy UEFA 2017/2018. Oznacza to kolejny rok owocnej współpracy z najważniejszą piłkarską organizacją – UEFA.

Platige Events, w ciągu ostatnich 3 lat zrealizowało dla UEFA 6 ceremonii na stadionach w całej Europie, od surowej Norwegii po gorącą Gruzję. Współpracowało z międzynarodowymi gwiazdami muzycznymi, profesjonalnymi tancerzami z różnych stron świata, młodzieżowymi klubami piłkarskimi i uczniami lokalnych szkół tańca. W tych kolorowych spektaklach wystąpiło łącznie ponad 1200 osób, z którymi spędzono niezliczone godziny ćwicząc imponujące choreografie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Cieszymy się, że nasza praca przynosi efekty. To, że jesteśmy zaufanym partnerem takiej organizacji jak UEFA jest dla nas bezcenne, a możliwość pracy z różnorodnymi artystami, daje nam ogromną satysfakcję – mówi Marek Jankowski, producent ceremonii i szef działu Platige Events.

Co roku finał Ligi Europy UEFA transmitowany jest do ponad 100 krajów i ogląda go ok. 60 mln kibiców na całym świecie. Tegoroczny mecz odbędzie się 16 maja we francuskim Lyon.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij