Wirtualna Polska rozwija dział zarządzania kontentem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wirtualna Polska rozwija dział zarządzania kontentem

Do WP dołączył Maciej Wołosiuk. Jako specjalista ds. kontentu zajmuje się pozyskiwaniem treści z kategorii informacji i kultury.

Maciej Wołosiuk w swojej karierze zawodowej zajmował się marketingiem. Współpracował z mediami i agencjami reklamowymi. Wcześniej pracował także jako koordynator Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie od 2017 roku pełni rolę członka zarządu. W Wirtualnej Polsce odpowiada za pozyskiwanie treści dla serwisów WP, szczególnie w obszarach informacji i kultury. Do jego obowiązków będzie należeć także prowadzenie badań oraz analiza rynku mediów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dział Zarządzania Kontentem WP pozyskuje treści dla wszystkich serwisów należących do Wirtualnej Polski. Współpracuje z agencjami, w tym m.in. z PAP, Forum, Getty Images i ONS. Nawiązuje bezpośrednie relacje z ekspertami opinii, influencerami i vlogerami. Dział pozyskuje również treści wideo.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych i e-commercowych. Według badania Gemius/PBI, w styczniu 2018 z produktów internetowych WP korzystało 21,7 mln Polaków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij