Polacy z nagrodami na EVENTEX

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polacy z nagrodami na EVENTEX

6 marca br. w czasie przeprowadzonej online ceremonii Eventex 2018 rozdano nagrody za wybitne osiągnięcia w branży event marketingu.

Warszawska agencja Horeca Group otrzymała aż dwie nagrody: pierwsze miejsce za cykl eventów „Po Stronie Natury” w kategorii Best CSR Event i trzecie miejsce za „Reebok Fit Shop” w kategorii Best Experiental Event.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencję Horeca Group doceniono za projekt „Po Stronie Natury 2017” zrealizowany dla Żywiec Zdrój. Celem wydarzenia było zaangażowanie Polaków do wspólnych działań na rzecz natury. Agencja przygotowała koncepcję i wyprodukowała cykl sześciu wydarzeń zorganizowanych w całej Polsce w dniach 6 maja - 11 czerwca 2017. Wzięło w nich udział 25 tysięcy uczestników, wydano 12 tysięcy sadzonek drzew i tym samym podwojono zakładane w briefie cele.

Druga nagroda trafiła w ręce agencji za event „Reebok Fit Shop” organizowany na zlecenie Reebok Polska. Na dwa wakacyjne miesiące w samym centrum Warszawy powstał pop-up store, który nie tylko prezentował pełen asortyment producenta, ale przede wszystkim zachęcał do aktywności fizycznej. Odwiedzający, na 600 mkw., mieli do dyspozycji sklep z kolekcją ubrań i akcesoriów Reebok, kawiarnię, strefę treningową, opiekę trenerów personalnych i strefę chillout. Codziennie odbywały się oficjalne treningi, a w każdy weekend specjalne wydarzenia: zawody Combat, CrossFit, event Les Mills, Yoga Glow, szkolenia Reebok Campus i wiele innych. W sumie przez Strefę przewinęło się 6 tysięcy osób, dla których zrealizowano 40 treningów, 10 specjalistycznych szkoleń i 8 wydarzeń tematycznych.

Organizowany po raz ósmy międzynarodowy konkurs „Eventex Awards” nagradza i promuje promotorów i agencje event marketingowe z całego świata, a nagrody te stały się wizytówką najlepszych praktyk, najbardziej oryginalnych pomysłów, a także źródłem inspiracji dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań. W tym roku 27-osobowe jury oceniało zgłoszone z 35 krajów prace w 5 głównych kategoriach: Conferences & Meetings, Brand & Marketing, Live, Art & Entertainment, Corporate Events, Cause & Green. Przyznano także nagrodę Grand Prix za najlepszy event, najlepszą agencję oraz nagrodę publiczności.

Pełna lista nagrodzonych na stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij