Rekrutacja ZA ZERO - wykład Krystiana Dryniaka z Social Media London Style na HR Factor. Agencja głównym partnerem konferencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rekrutacja ZA ZERO - wykład Krystiana Dryniaka z Social Media London Style na HR Factor. Agencja głównym partnerem konferencji

Krystian Dryniak, Prezes Zarządu agencji Social Media London Style, wystąpi z wykładem pt. „Rekrutacja ZA ZERO” na konferencji HR Factor, która odbędzie się 16 marca w Krakowie.

XII już edycja konferencji HR Factor odbędzie się w tym roku w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology, w ramach której osoby biorące udział w spotkaniu same sugerują tematy oraz współtworzą program konferencji na żywo, w trakcie spotkania. Social Media London Style jest głównym partnerem wydarzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krystian Dryniak jest Prezesem Zarządu założonej w Londynie agencji interaktywnej Social Media London Style oraz szefem Wise Guys Software House, firmy specjalizującej się w rekrutacji IT. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania wizerunkiem firm w sferze digital oraz employer brandingu online, jak również dyrektorem programowym w Social Media Academy. W branży mediów interaktywnych działa od 13 lat. Jest pasjonatem nowych technologii i mediów.

16 marca 2018 r. w trakcie konferencji HR Factor, Krystian Dryniak podczas wykładu pt. „Rekrutacja ZA ZERO” opowie o niemal nieograniczonych możliwościach jakie dają media społecznościowe w zakresie budowania marki pracodawcy, jak i rekrutacji kandydatów – m.in. o tym jak skutecznie wykorzystywać media społecznościowe do wyszukiwania właściwych kandydatów, budowania pools of talents, komunikowania EVP organizacji; jak skutecznie ogłaszać nowe oferty pracy w darmowy i wirusowy sposób, jak wykorzystywać zaawansowane techniki wyszukiwania najlepszych kandydatów, czy jak dobrać aplikacje wspierające proces rekrutacji w social media.

XII już edycja konferencji HR Factor odbędzie się w tym roku w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology, w ramach której osoby biorące udział w spotkaniu same sugerują tematy oraz współtworzą program konferencji na żywo, w trakcie spotkania.

Główny nacisk konferencji będzie położony na wyzwania dotykające takich sektorów jak BPO (Business Process Outsourcing, czyli zlecanie procesów biznesowych na zewnątrz) oraz SSC (Shared Service Center czyli centrum usług wspólnych). Uczestnicy będą również dyskutowali o tym jak ważny w machinie organizacyjnej jest czynnik ludzki i podejmą próbę udowodnienia, że właśnie nastąpił koniec rynku pracownika i zaczyna się rynek dobrego pracodawcy.

Na co dzień pomagamy firmom naszych klientów wykorzystać możliwości jakie daje nowoczesny HR, prowadzony z użyciem narzędzi social mediowych. Ta dziedzina rozwija się dynamicznie od kilku lat i pozwala firmom na znalezienie pracowników nie tylko efektywnie, ale przy racjonalniejszym wykorzystaniu przeznaczonych na takie działania budżetów. Social Media to także bardzo silny kanał komunikacji, który należy uwzględniać w strategiach Employer Brandingowych” - mówi Krystian Dryniak.

Agencja Social Media London Style jest głównym partnerem konferencji.

Konferencja odbędzie się 16 marca w Krakowie w Office Inspiration Centre, nowoczesnej przestrzeni spotkań, inspiracji i rozwoju stworzonej przez Nowy Styl Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij