Yield Riser na targach IOTX w Dubaju

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Yield Riser na targach IOTX w Dubaju

W dniach 1-3 maja 2018, Yield Riser – ekspert optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie, zaprezentuje swoją ofertę na targach Internet of Things Expo w Dubaju – jednym z największych technologicznych wydarzeń na Bliskim Wschodzie.

Yield Riser, już na początku maja będzie jednym z wystawców na targach IOTX w Dubaju. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty na arenie międzynarodowej oraz na nawiązanie kontaktów z klientami i inwestorami z całego świata. Stoisko spółki znajdzie się w alei startupów w sektorze A13. Zespół Yield Riser reprezentowali będą Paweł Treściński, wiceprezes spółki oraz Yana Bilas, Senior Publisher Service Manager.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na trzydniowym wydarzeniu IOTX zaprezentowane zostaną najnowsze technologie z sektorów: robotyki, sztucznej inteligencji i rzeczywistości rozszerzonej. W ramach targów odbędzie się również konferencja IOTX, podczas której przeprowadzona zostanie seria wykładów oraz paneli dyskusyjnych, na których wystąpi wielu prelegentów z całego świata. W tym roku w Dubaj World Trade Center pojawi się ponad 7 tysięcy odwiedzających i przeszło 120 wystawców z ponad 80 krajów.

Uczestnikami konferencji będą inwestorzy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele marek, którzy podczas trzydniowego wydarzenia będą prezentowali swoje oferty oraz dyskutowali o przyszłości branży IoT.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij