Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o krakowski think-tank – Instytut Kościuszki. W ramach współpracy agencja zajmie się międzynarodową promocją cyberbezpieczeństwa wśród przedsiębiorców.

W ramach umowy Remarkable Ones będzie odpowiadać za opracowanie i realizację międzynarodowej kampanii platformy CYBERSEC HUB. Celem kampanii jest promocja innowacyjnych produktów i usług z zakresu cyberbezpieczeństwa oferowanych przez polskie firmy ICT. Odbiorcami kampanii będą przede wszystkim przedsiębiorcy z Czech, Słowacji Rumunii i Belgii. Działania opierać się będą o działania content marketingowe, media relations oraz influencer relations i realizowany będzie w zagranicznych mediach branżowych oraz na platformach społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z ramienia agencji za działania dla klienta odpowiada Marcin Kuchno.

Do tej pory bezpieczeństwo teleinformatyczne traktowane jest jako hermetyczny temat istotny jedynie dla wysoko wyspecjalizowanych ekspertów z dużych korporacji. Jesteśmy jednak w samym środku cyfrowej rewolucji. Realizując tę międzynarodową kampanię będziemy chcieli pokazać, że ochrona przed cyberzagrożeniami to realny temat, który pośrednio lub bezpośrednio dotyka również mniejszych przedsiębiorstw -  KRYSTIAN CIEŚLAK - REMARKABLE ONES

Cyberbezpieczeństwo stanowi jeden z najszybciej rozwijających się sektorów rynku ICT. Szacuje się, że w 2017 roku światowe wydatki na produkty i usługi związane z zabezpieczeniem cyfrowych danych wyniosły ponad 120 miliardów dolarów. Polskie firmy informatyczne mają potencjał, aby z roku na rok zaspokajać coraz większą część globalnego zapotrzebowania w tym sektorze. Jest to możliwe tylko przy strategicznie przemyślanej i odpowiednio prowadzonej ekspansji zagranicznej. Aby im w tym pomóc, stworzyliśmy cybersechub.eu -  ROBERT SIUDAK - INSTYTUT KOŚCIUSZKI

Instytut Kościuszki to wiodący pozarządowy ośrodek naukowo-badawczy o charakterze non-profit założony w 2000 r. Jego misją jest działanie na rzecz społeczno-gospodarczego rozwoju i bezpieczeństwa Polski, jako aktywnego członka Unii Europejskiej oraz NATO. Instytut organizuje między innymi coroczne Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC oraz koordynuje działania platformy CYBERSEC HUB.

Remarkable Ones to agencja dedykująca swoje usługi komunikacyjne firmom z obszaru innowacyjnych technologii i startupom. Skupia się na najbardziej poszukiwanej przez innowacyjne firmy technologiczne usługach – efektywnej komunikacji z polskimi i zagranicznymi mediami, liderami opinii oraz skutecznych działaniach content marketingowych. Wśród klientów firmy są m.in. TomTom Telematics, Beesfund.com, Brainly, Immersion, SaasGenius, MyRendi.

Kampania realizowana jest w ramach projektu „CYBERSEC in MAŁOPOLSKA - sieć zintegrowanych działań wspierających i promujących małopolskie firmy sektora ICT i budujących cyberbezpieczeństwo regionu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. zintegrowanych działań wspierających i promujących małopolskie firmy sektora ICT i budujących cyberbezpieczeństwo regionu” ze środków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij