PublBox nowym klientem Biura Podróży Reklamy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PublBox nowym klientem Biura Podróży Reklamy

Agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna obsługę firmy PublBox w obszarze digital i PR.

Agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z PublBox, po wygranym konkursie ofert. Celem współpracy jest zbudowanie i utrwalenie świadomości marki PublBox na rynku polskim. Agencja odpowiedzialna jest za opracowanie i wdrożenie strategii działań digital oraz PR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Startuje właśnie pierwsza kampania przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy dla PublBox. Potrwa miesiąc, obejmie social media, mailingi i działania SEA. Kampania ma charakter B2B i skierowana jest do marketerów oraz branży digital - do wszystkich osób potrzebujących na co dzień prowadzić swoje działania social mediowe.

PublBox to serwis do automatyzacji działań w mediach społecznościowych. Klientami serwisu są małe i średnie firmy, blogerzy, organizacje pozarządowe, specjaliści ds. social media w agencjach.

PublBox obsługuje Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest, Google +, Telegram, co jest nie bez znaczenia dla osób korzystających z wielu serwisów społecznościowych równolegle, gdyż pozwala w prosty sposób i za pomocą jednego serwisu zarządzać wszystkimi fanpage’ami. Ogromną zaletą PublBox jest możliwość tworzenia ciekawych postów bez znajomosci edytora graficznego, w obrębie aplikacji i korzystanie z dużej ilości atrakcyjnych grafik. PublBox dostępny jest w formie aplikacji webowej oraz aplikacji natywnych na iOS i Androida.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij