Agencja NuOrder zaprojektowała portal kulinarny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja NuOrder zaprojektowała portal kulinarny

Agencja NuOrder w ramach wygranego przetargu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie, uruchomiła portal kulinarny najlepszewkuchni.pl

Portal powstał po analizie badań dotyczących zachowań kulinarnych Polaków. Wiemy już jakie danie lubią najbardziej, które trendy kulinarne ich interesują oraz czego oczekują od nowoczesnego portalu kulinarnego. Na stronach najlepszewkuchni.pl znajdzie się łącznie 3000 przepisów w formie foto i video. Oczywiście jest to także miejsce, w którym chcemy promować naturalne, regionalne wyroby Mlekpolu – wszystkie powstałe na bazie najlepszego polskiego mleka. Zaczynamy od śmietanek Łaciatych idealnie dopełniających menu – mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

NuOrder przeprowadził analizy rozwiązań konkurencyjnych, potencjałów poszczególnych TG i ich zachowań w sieci. Na tej podstawie agencja zaproponowała strukturę serwisu kulinarnego i zajęła się jego budową.

Ponadto agencja wyprodukowała aplikacje (Android i iOS). NuOrder zakontentował 3000 autorskich przepisów, dodatkowo wyprodukował przepisy w formie wideo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij