Gala Bestsellery Empiku najlepszym eventem B2C 2017 w prestiżowym konkursie branży eventów MP Power Awards 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gala Bestsellery Empiku najlepszym eventem B2C 2017 w prestiżowym konkursie branży eventów MP Power Awards 2017

– Ten projekt nie miał konkurencji, wyjątkowy i absolutnie przełamujący standardy na każdym poziomie –tak o nagrodzie dla Gali Bestsellery Empiku 2016 powiedziała Edyta Brykała, prezes zarządu Noble Concierge oraz członek jury tegorocznego konkursu MP Power Awards 2017.

W szóstej edycji konkursu na finałowej gali statuetka w kategorii „Event promocja B2C” powędrowała do Agencji Allegro, która na zlecenie Empiku organizowała Galę Bestsellerów 2016.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup w ciągu roku to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Bestsellery Empiku to wyjątkowe wyróżnienia, ponieważ przyznawane są przez 33 miliony osób. – Zależało nam na tym, aby finał plebiscytu miał oryginalną oprawę – podkreśla Monika Marianowicz, Menadżer ds. PR i Eventów Empiku – Dzięki ciekawym rozwiązaniom scenograficznym i obrotowej scenie udało się oddać dwojaką naturę Empiku – cyfrową i analogową. Przeplatanie projekcji multimedialnych opływających przeskalowaną bryłę przecinka i występów artystów wewnątrz niej: ciągły ruch, mnogość kształtów zbudowały dynamikę niespotykaną dotąd podczas gali wręczenia nagród.

Na uroczystej Gali Bestsellery Empiku 2016, która odbyła się 7 lutego 2017 roku, widzowie mieli okazję poznać nie tylko najchętniej wybierane w 2016 roku książki, płyty, filmy i grę, lecz także posłuchać wyjątkowych koncertów – między innymi: O.S.T.R., Ani Dąbrowskiej, Organka i Alvaro Solera. Rozstrzygnięty został także internetowy plebiscyt na Wydarzenie Roku. Ubiegłoroczna Gala, podobnie jak Gala za 2017 roku, była transmitowana na żywo na antenie telewizji TVN. Za realizację live odpowiedzialna była agencja Allegro – wyróżniona w konkursie MP Power Awards. – Ten sukces nie byłby możliwy gdyby nie ogromne zaufanie klienta – Empiku – powiedziała Anna Gogacz, general manager agencji Allegro.

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej. W tym roku laurem Kreatywny Roku został uhonorowany autor koncepcji Gali Bestsellery Empiku 2016 – Michał Korejba. Wydarzenie organizowane przez MeetingPlanner.pl odbyło się po raz szósty. Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpiło podczas finałowej Gali MP Power Night na Torze Służewiec.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij