Twoje ulubione seriale telewizyjne lat 90. doczekały się 8-bitowych wersji. Warner Bros pozostawia furtkę dla fanów karaoke

Twoje ulubione seriale telewizyjne lat 90. doczekały się 8-bitowych wersji. Warner Bros pozostawia furtkę dla fanów karaoke

Jeśli dorastając, zarywałeś noce, żeby pograć na Atari 2600, a seriale lat 90. są dla Ciebie chlebem powszednim to trzymaj się mocno! Wraz z nowym filmem Stevena Spielberga powstały 8 bitowe wersje popularnych intro do najczęściej oglądanych seriali Warner Bros.

Klipy z intra do Przyjaciół, Pełna chata czy Bajer z Bel-Air zostały stworzone przez animatora Ryana Hooleya i muzyka Todda Bryantona, aby pomóc promować najnowszą produkcje wytwórni - Player One - filmu łączącego futurystyczną wizję świata z celebracją popkultury, zwłaszcza lat 80. i 90.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

8-bitowe produkcje mają nie tylko specyficzną estetykę wizualną z dużymi kwadratowymi pikselami, posiadają także specyficzny dźwięk. W poniższych klipach znajdziecie wszystko, co spowoduje uśmiech na Waszych twarzach, wystarczy wyśpiewać brakujące słowa ;)

Animacje są naprawdę bardzo dobrze zrobione i przyznam, że frajdę sprawia mi śpiewanie I'll be there for you do 8 bitowego intra!

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu, o którym mowa!

PS

Kiedy w ubiegłym roku wszyscy czekali na kolejny sezon Stranger Things, Netflix postanowił nam to czekanie nieco urozmaicić. Marka wypuściła grę na smartfony Stranger Things: The Game, która utrzymana była w 16-bitowej stylistyce i pozwalała zmierzyć się z dziwnymi wyzwaniami w uniwersum Stranger Things.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij