WIFI. Jesteś w zasięgu - konkurs Netii i MillionYou

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WIFI. Jesteś w zasięgu - konkurs Netii i MillionYou

Ruszył konkurs „WIFI. Jesteś w zasięgu” organizowany przez Netię i serwis MillionYou.com. Aby wziąć w nim udział, należy do 12 sierpnia przysłać krótki film ukazujący radość z korzystania z bezprzewodowej sieci WIFI.

Do wygrania jest nawet 10 000 zł, a najciekawsze filmy staną się częścią teledysku w reżyserii Jacka Borcucha.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

WIFI jest wszędzie. Nie tylko w domu czy pracy. WIFI jest na ulicach, w parkach i wielu innych, bardziej niezwykłych miejscach i służy nie tylko do pracy i codziennych obowiązków, ale również do zabawy i kontaktu z przyjaciółmi.

Aby to pokazać, Netia, wspólnie z Millionyou.com - będącym połączeniem serwisu filmowego i portalu społecznościowego - zorganizowała konkurs dla internautów o nazwie „WIFI. Jesteś w zasięgu”. Zasady są proste - wystarczy nagrać krótki, maksimum 15-sekundowy film, pokazujący radość, jaką daje korzystanie z bezprzewodowego internetu WIFI w różnych, niebanalnych miejscach. Im bardziej ciekawe i niezwykłe, tym lepiej. Filmy do konkursu należy zgłaszać do 12 sierpnia 2013 r. poprzez serwis Millionyou.com na stronie:  http://millionyou.com/konkursy/WIFI_jestes_w_zasiegu,start.html

Do współpracy przy konkursie Netia zaprosiła znanego aktora i reżysera, Jacka Borcucha, który będzie przewodniczącym jury. Ponadto, Jacek Borcuch spośród nadesłanych przez internautów nagrań wybierze najlepsze ujęcia i specjalnie dla Netii stworzy z nich finalny teledysk o WIFI.

Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu filmów, 10 zostanie nominowanych do Nagrody Głównej, a ich twórcy otrzymają po 1 000 zł. Następnie, spośród dziesiątki nominowanych, wybrany zostanie zwycięzca konkursu, który zgarnie Nagrodę Główną, w wysokości  10 000 zł. 

Zgłoszone do konkursu filmy walczyć będę również o nagrodę publiczności w wysokości 1 000 zł, która przyznana zostanie na podstawie głosowania internautów.     

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronach:

http://www.netiakonkurs.pl/  

http://millionyou.com/konkursy/WIFI_jestes_w_zasiegu,start.html

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij