Jeden przeciwko stu, czyli nowy turniej esportowy "Red Bull Nerchio vs 100" podczas targów Good Game

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gaming

partnerem merytorycznym działu jest fantasyexpo

Jeden przeciwko stu, czyli nowy turniej esportowy

Nagroda w wysokości tysiąca złotych czeka na każdego, kto pokona Artura „Nerchio” Blocha w strefie Red Bulla podczas warszawskich targów Good Game.

Podczas tegorocznych targów komputerowych Good Game (20-22 kwietnia) Red Bull zorganizuje turniej esportowy, w którym każdy, bez względu na to, czy jest amatorem czy zawodnikiem profesjonalnym, będzie mógł zmierzyć się z jednym z najlepszych na świecie graczy w StarCrafcie 2, Arturem „Nerchio” Blochem. Limit uczestników, którzy mogą podjąć wyzwanie, to sto osób. W czasie gry przeciwnicy Artura będą mieli ułatwienie w postaci podglądu na jego ekran. Za każde zwycięstwo z Nerchiem czeka tysiąc złotych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Red Bull Nerchio vs 100” to 3-dniowy turniej w StarCraft 2, który odbędzie się w strefie Red Bulla podczas warszawskich targów Good Game w dniach 20-22 kwietnia (piątek-niedziela). Artur Bloch, jeden z najlepszych na świecie graczy w StarCraft 2, zmierzy się aż z setką rywali. Wśród nich może znaleźć się dosłownie każdy, kto chciałby spróbować swoich sił. Red Bull wraz z partnerami projektu przygotowali nagrody dla każdego uczestnika. Każdy, kto pokona Nerchia otrzyma tysiąc złotych, a na wyróżniających się graczy czekać będą atrakcyjne nagrody dodatkowe. Ułatwieniem dla uczestników będzie monitor z podglądem na ekran Artura i bez wątpienia jego narastające z każdym kolejnym starciem zmęczenie. Rywalizacja odbywać się będzie niemal od samego początku do końca targów.

Takiego wydarzenia w StarCrafcie 2 jeszcze nie było, dlatego cieszę się, że razem z Red Bullem podjęliśmy się organizacji ogólnopolskiego eventu, który łączy elementy turnieju, spotkania z fanami oraz stwarza doskonałą okazję na sprawdzenie swoich umiejętności w StarCrafcie 2. Mimo, że nie jest to turniej, jaki zwykle widzimy, to na pewno każdy dzień będzie bardzo emocjonujący, gdyż wszystkie mecze będą rozgrywane o wysoką stawkę. Jestem pewny swoich umiejętności, ale nie ukrywam, że liczę na to, iż fani mnie nie zawiodą i pokażą się z jak najlepszej strony. Wykorzystanie moich błędów będzie dla przeciwników dużo łatwiejsze, dzięki temu, że będą mogli widzieć w czasie rzeczywistym każdy mój ruch. Każdy ma szansę na wygranie meczu, ale dla nikogo nie będzie taryfy ulgowej – zapowiada Nerchio.

Aby wziąć udział w turnieju, należy przyjść do strefy Red Bulla i zapisać się do gry. Wówczas uczestnik otrzyma informację, na kiedy dokładnie wyznaczony jest jego pojedynek. Zdecydowanie warto przyjść już w piątek, żeby zdążyć. Co więcej, dla graczy, którzy chcieliby mieć pewność, że przystąpią do rywalizacji, dostępny już jest specjalny formularz, przez który można się zapisać na konkretny dzień. Osoby, które skorzystają z tej opcji, dostaną bezpłatnie 3-dniowy karnet na targi Good Game. 

Możliwość zagrania przeciwko Arturowi Blochowi będzie nie tylko świetną okazją do zmierzenia się z mistrzem i zdobycia cennych nagród, ale także pokazaniu się szerszej publiczności dzięki transmisji z tego wydarzenia. Cały turniej będzie relacjonowany na żywo na stronie www.redbull.pl/nerchio, a także na Twitchu - na kanałach Nerchia, IndyStarCraft, ESL_PL i ESL_SC2_PL, a także na fanpage’u Red Bull Esports. Oprawa transmisji będzie bardzo bogata, aby każdy widz mógł poczuć klimat i emocje, które towarzyszyć będą graczom i ich kibicom zgromadzonym w strefie Red Bulla podczas turnieju. Codziennie w trakcie oglądania relacji na żywo będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Żeby je zdobyć, trzeba będzie uważnie śledzić transmisję i odpowiedzieć na pytanie, które zada komentator transmisji Igor Kaczmarek – znany w środowisku gamingowym jako „IndyStarCraft”.

Projekt „Red Bull Nerchio vs 100” jest dla mnie nietypowy i interesujący. Chcę zobaczyć wpływ bezkarnego podglądania planów Artura na zachowanie i reakcje śmiałków podejmujących wyzwanie. Mam tu na myśli reakcje nie tylko w grze, ale też i poza nią – mówi Igor Kaczmarek, caster wydarzenia.

NAGRODY DLA GRACZY W TURNIEJU „RED BULL NERCHIO VS 100”:

  • Zwycięstwo z Nerchiem: 1 tysiąc złotych
  • MVP dnia (najlepszy overview): zestaw peryferiów komputerowych
  • Upominek za uczestnictwo
  • Rejestracja online: Darmowy 3-dniowy karnet na targi Good Game 

Projekt współorganizowany jest przez ESL Polska. Partnerami projektu są: Alienware, Dell, Samsung, Noblechairs i Roccat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij