Astanga Yoga Studio wybrało Green Parrot!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Astanga Yoga Studio wybrało Green Parrot!

Joga to styl życia. Agencja Green Parrot promuje jej filozofię prowadząc od marca działania w wybranych kanałach social media Klienta – na Facebooku i Instagramie. Astanga Yoga Studio istnieje od 2005 roku i mieści się w samym centrum Warszawy.

Od 2007 roku prowadzone jest przez Ewę Jaros i Leszka Babicza. Z myślą o prawidłowym rozwoju umiejętności jogowych, w AYS czeka na wszystkich ścieżka rozwoju jogina: od kursu dla poczatkujących, poprzez zajęcia dla średniozaawansowanych i Vinyasę, kończąc na Mysore. Grafik zajęć zachęca także Aerial Jogą, Acro Yogą oraz zajęciami poza-jogowymi: staniem na rękach, Animal Flow, Movementem, Rolowanieem, Stretchingiem, Akrobatyką. Szkoła organizuje także kursy nauczycielskie, wyjazdy z jogą oraz warsztaty ze znanymi na całym świecie trenerami jogi. Ćwiczyć może każdy bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach przygotowanej strategii komunikacji, Agencja odpowiada za prowadzenie fan page’a na Facebooku oraz fan page instruktora w AYS – Michała Maciaszka. Po stronie Agencji jest również prowadzenie i optymalizacja kampania reklamowych na wspomnianych kanałach.

Klient sam zgłosił się do Agencji. Za realizację projektu odpowiada Katarzyna Delakta (Social Media Specialist) oraz Grzegorz Górecki (Head of Client Service). Umowa została podpisana na czas nieokreślony. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij